İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizinden neden silindim

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz olan www.googleyardim.com dmoz dizinine eklenmişti. Ancak şu anda eski yerinde bulamıyorum silinmiş olabilirmi? Silindiyse sebebi nedir acaba?

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide silinmesinin bir sebebi olmalı ki bunuda bana bildirmelerini istiyorum böyle çocuk oyuncağımı o dizin

Edit: kimin neden sildigini öğrenemiyormuyuz veya Türkçe olarak mail atabileceğim bir iletişim yokmu bunların

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizine eklendiğinde dmoz kurallarına uygun olarak yayın yapıyorsundur. Şimdi ise dmoz kriterlerine aykırı şeyler yaptığın için dizinden çıkarıldığını tahmin ediyorum. dmoz'un kriterleri nedir diye soracak olursan, forumda aratarak bulabilirsin.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
şahsen kategorimdeki siteleri her hafta aksatmadan inceliyorum, kurallara aykırı bir durum söz konusu ise, ilk önce eposta yolluyorum eğer 10 gün içinde cevap gelmez ise ilgili siteyi dizindeki yayınından çıkarıyorum, ancak silmiyorum çünkü bir şekilde yanıt verip hatayı düzeltiyor site sahipleri, ama dmoz kurallarında bunların yapılacağı yazmaz tamamen editörün insiyatifine kalmış birşey, yani sorgusuz sualsiz siteyi silebilir, siz içeriğinizi dmoz kurallarına uygun olarak tutmak zorundasınız.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamda silen arkadaş legal içerik değil diyor oysaki dökümanların hepsi bana ait. Bana ait olmayan dökümanlar ise gündeme oturmuş bir haber sitesi v.s. den alınma bir dökümandır ki onada altına kaynağını gösteriyorum bu şekilde editörlük olmaz nokie siz doğru olanını yapıyorsunuz ama bana uyarı gelse bir bahane bile uyduramaz ki o editör.. Çünkü oturup saatlerce yazı yazıyorum her zaman.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
DMOZ editörlerinin bir kısmının geçim kaynağı bu dizinlere eklenilen siteler olabilir. Kızmamak lazım, Allah'a havale etmek lazım.
Kimi bölümlerde boş hatta yayında olmayan sitelerin kaydını görüyorum. Düzeltecek editör yok diyebilirsiniz, bari editör adaylığımı kabul edin. Ona da hayır! O bölümde hata var diye ilettiğimde hala düzeltilmediğini görüyorum.
DMOZ editörlerini toptan şikayet edip, sürüm sürüm süründüreceğimiz bir birimi var mıdır?
İngilizce de olabilir, Türkçe de.
Çünkü ne DMOZla oluyor ne de DMOZsuz

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu dmoz benide 1 aydır daha kabul etmedi.Bakıyorum dandirik dundirik abidik kubidik saçma sapan siteler eklenmiş benimkisi gibi süper blogu eklemiyolar..

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu dmoz benide 1 aydır daha kabul etmedi.Bakıyorum dandirik dundirik abidik kubidik saçma sapan siteler eklenmiş benimkisi gibi süper blogu eklemiyolar..

kategori editörü ile yazıştım adam öyle saçma şeyler yazmışki diyorki legal içerik yok diyor. Hakaret eder gibi şeyler yazıyor bende sıvadım iyice...

Sanki babası gelip sitenin içindeki %90 makalenin bana ait olduğu makaleleri yazıyor. Adama eklettirmeyi birak sitedekiler seninmi diye inandırmaya çalışıyoruz ya ne dangalak adam almışlar. Kategoriye bakıyorum aptalca siteleri eklemiş para yediği kesin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5