İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizüstü Bilgisayar Nasıl Sizce?

twindiablo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HeeySen' Alıntı:
neden illa dell yada toshiba buyrun bu notebook deil mii?? ,
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=87836&productid=bd46631
fiyat+performans değerlendirmesinde bence 1numara...

Masa üstü sistemler olsa size hak vereceğim çünkü kullanılan parçaları bilerek alabiliyoruz.Ama iş Dizüstüne gelince maalesef kapalı bir kutu.Büyük markalarda bile sorun çıkabiliyor.Onun için tavsiyeleri ve tecrübelerimi göz önünde bulunduruyorum.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizüstü bilgisayarlarda kesinlikle markalara bağlı kalmayın... Çünkü her markada aynı sistemler, aynı parçalar, aynı taban... Laptopların sorun çıkarma riski pclerden daha yüksek. Nedeni ; küçülen çipler, küçüldükçe hata riski artıyor. Dell bir laptopla Dente laptopun arıza olasılığı eşit denileblir. Yani laptop tercih ederken hiçbir maraya bağlı kalmayın, bütcenize uygun soğutma sistemi kaliteli bir çözüm tercihiniz olsun.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sırayla tercihim:

sony,
toshiba,
dell,
hp

ama kasmayın ve sony alın...

saygılar

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vatan bilgisayarda packard bell dizüstü gördüm
başlıca özellikleri 1024 ddr ram. 80 gb harddisk, 256 ekran kartı vs di.

1399 $

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baba Notebook olayında bana göre

Paran varsa ; Toshiba
Bütçen az fakat iyi bir makine istiyosan;

Acer veya Asus

Diğerlerine ben şahsen dönüpte bakmam bile

E

eTre

Misafir
heyt be benim topici acalı üzerinden 1 yıl geçmiş 1 yıl oldumu ben laptopu alalı ben keysmartı aldım ilk yazdıgımı acayipde memnunum keysmarta beko vestel fason diyebilirsiniz belki bir yerde haklısınızdır diğerlerine göre öyle ama şuan için aldıgım performans süper şarz konusunda sıkıntım cok kullanıldıgında 2.5 saat zor gidiyor ama derimki toshibaya sonye bağlı kalmak zor tr de fiyatlar cok yüksek şuan çok ucuzladı geçen seneye göre ama hala zannımca fiyatlar yüksektir diğerlerine göre

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5