İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz a kayıt yapacak olanlar

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online flash oyunlar la ilgili oyun sitemi dmoz a kayıt yaptırabilecek olanlar varsa....Kayıt sonunda 30ytl hesabında..pm bekliyorum

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende site başı 100 ytl vericem eklendiği anda öderim 3-4 site var.. ama böyle bişey varmı bilmiyorum :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O arkadaşlardan varsa burada ben de PM alabilirim. Başka türlü eklenmek hayal ne de olsa.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben iyi bir sayfam icin teklif verdim, er yada geç cevap gelecek biliyorum :p

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsa böyle bir şey tbki bizde veririz ama biraz işin gırgırındayız çünkü unutmayalım ki kimseyide zan altında bırakmak gibi bir lüxümüz yok ;)

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbir sitem için başvuru bile yapmadım ama dmozda kayıtlılar garip bi durum tam olarak faydası nedir dmoz un? google sıralaması için bir öncelk mi teşkil ediyor azda olsa?

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
link ekleme 1000 dolara gidiyor.Editörlüğü de 1000lerce dolara satıyorlar valla :) Ama yabancı kategorilerde...

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arakadaşlar eğer sitelerinizde

marez script varsa
kopya içerik varsa
özgün içerik yoksa
tasarımınız kaliteli değilse

dmoza uğramayın

çünkü dmoz her ne kadar tr siteleri eklemeyi istese bile katı kuralları yüzünden siteler genelde reddediliyor

bu arada dmoz şu an türk editörler arıyor

ilgilenenlere duyrulur :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha genel kurallar olarak..

Her editörün kategorisinde mutlaka kendi sitesi olduğu için o siteyi tespit edin, genelde editör olduktan sonra bal tutan parmağını yalar mantığıyla yakın tarihte kaydedilmiş domain üzerine kategorideki diğer sitelerden kolaj yapılarak kurulmuş, altında 4-5 civarı toplist butonu ve kısa bir copyright yazısı bulunan adsenseperver dandik site onun sitesidir, onun title ın daki kelimede olmayan bir kelimeyle başvuru yapın, başvuru yaptığınız bir ay içerisinde siteye bana mail at yazan aptal garfield vb. türü animasyonları en sevdiğim siteler linki olarak 25 punto boyunda basbakanlik sitesi, millipiyango gibi mor turkuaz türü cart renklerde linkler ekleyin ki site ben amatörüm senin sitene rakip değilim diye bağırsın. Ayrıca mail adresini bulup 20$ dan az olmamak kaydıyla para yollayın, sonra 3 kuluvallah 1 elham okuyun, kuş yuvalarının etrafında dolaşarak bekleyin.. 4 yıl dolduktan sonra hala siteniz eklenmemişse bu sefer 40$ yollayın, her 4 yılda bir katlarıyla devam edin. Sonunda yabancılar 1000$ alıyor ben nie 20$ a ekliyorum ne biçim gönüllülük bu para almadan gönüllülük mü olurmuş demeyi bırakıp ekleyecektir.

Gülelim eğlenelim, çünkü biliyoruz ki hepsi çok dürüst ama bu kadar büyük bir camiada tabi ki arada vızvız da vızvız..

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemi eklediğim kategoride tasarımı benimki kadar iyi olan bir site olmamasına rağmen kabul edilmedim. Diğer kriterlerde sağlıyor (1000$ kısmı hariç:)) ama olmuyor olmuyor!

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kaç sitem kabul edildi.
İmzamdaki siteler dmoz'da kayıtlı. arkadaşların da yazdığı gibi ciddi/düzeyli siteleri kabul ediyorlar.

Başvuru yaptıktan sonra kesinlikle site ile oynamayın, kontrol edilirken sitenize ualaşmazlarsa kabul edilmezsiniz diye tahmin ediyorum.

Kabul edilme süresi 15 gün ile bir kaç ay sürebilir, tabii ki başvuru yaptığınız kategorinin editörün ve başvuru yoğunluğuna da bağlı.

Merakımdan kontrol ettim de marez içeren sitelerde var dmoz'da.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar eğer 2-3 kere başvurup onay alamadıysanız başvuruda bir sorun var demektir ( tasarım, başlıklar, içerik vs.). Yok benim sitem dört dörtlük diyorsanız önce başka bir konumdan başvurmayı deneyin. Abartıya kaçmadan sade bir tanıtım metni ile başvurun. En geç 2-3 haftaya kadar onay alırsınız. Tabi ki editör arkadaş iyi niyetli bir insansa.

Saygılarımla

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar eğer siteniz kaliteliyse mutlaka benzer bir diğer kategoriden başvurun. Bazı kategorilerin editörü sanırım yok yada ilgilenmiyor. Gerçek kategorimden başvurdum cevap gelmedi. Benzer bir kategoriden başvurdum 2 sitemde 10-15 günde onaylandı.

hcdmkr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşey dmoz değil arkadaşlar uçuk paralar vermek de hata...yaratıcı olun gerisi geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5