İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz Editörü Oldum :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bazı arkadaşlar kritik bir kategori demişler. Merak ettim neden kritik ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tamam da mathi kritikliği nedir ? Krtik olması için bir risk olmalı ortada. Bu risk nedir, zararı kime uzanır ? gibi...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Tamam da mathi kritikliği nedir ? Krtik olması için bir risk olmalı ortada. Bu risk nedir, zararı kime uzanır ? gibi...

Zararı eklenmek isteyen diğer asıl eklenmesi gereken sitelere uzanır.Anlıyacağın para veren düdüğü çalar çalması gereken çalamaz.Kritiği burda.Doğru söylemiş yani.Tabi biz daha ozcanın gerçek katagorisini öğrenemedik :D

T

trgy

Misafir
Valla yönetimin yarısı dmoz editörü, yakında dmoz iyinet yapacağız. :p

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Aslında güzel bi projem vardır. Dmoz'un iyinet halini yapmak. Sadece türkçe sayfalara özel bi dizin olur ve çok secici ve temiz siteleri alırız ve türkiyede iyi bi yere gelir aslında. Çalışmayı başlatayım mı beyler ne dersiniz?

T

trgy

Misafir
Aslında güzel bi projem vardır. Dmoz'un iyinet halini yapmak. Sadece türkçe sayfalara özel bi dizin olur ve çok secici ve temiz siteleri alırız ve türkiyede iyi bi yere gelir aslında. Çalışmayı başlatayım mı beyler ne dersiniz?

Anasayfa için böyle birşey olabilir aslında ya da subdomain için. gerekli birşey ve eksik birşey iyinet için.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Anasayfa için böyle birşey olabilir aslında ya da subdomain için. gerekli birşey ve eksik birşey iyinet için.

ahan ahan projem çalınıyor herkes tanıktır :kızdım: İşin şakasıda ciddi bi şekilde çoktandır öyle bi proje düşünüyorum. Türkiyeye iyi bi dizin lazım. Onu yapmak bize düşer sanırım. ismini "iyimoz" düşünüyordum. Yada anasayfaya mı yapılsa?

T

trgy

Misafir
ahan ahan projem çalınıyor herkes tanıktır :kızdım: İşin şakasıda ciddi bi şekilde çoktandır öyle bi proje düşünüyorum. Türkiyeye iyi bi dizin lazım. Onu yapmak bize düşer sanırım. ismini "iyimoz" düşünüyordum. Yada anasayfaya mı yapılsa?

Ben yanlış anladım. Ben anladım ki iyinet'e yapalım dedin diye okudum. Sorun değil sen yaparsan destekleriz biz de. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5