İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz Editöründen Dmoz Danışmanlığı

mertcanoral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 yılı aşkın süredir DMOZ editörlüğü yapmaktayım. Hangi kategoriye, ne şarttaki sitelerin kabul edileceğini az çok biliyorum.

Size sunacağım hizmetler:

1. Sitenizin DMOZ için uygun olup olmadığını tek tek listeleme
  2. Eksiklerinin raporlanması
  3. Eksikliklerin giderilmesinden sonra son bir inceleme
  4. Uygun kategorinin belirlenip başvuru yapılması
  5. DMOZ editörlük panelimden ilgili kategoriye eklenme talebi gönderilmesi

Kesinlikle site ekleme için ücret teklif etmeyin. Ben site ekleme için değil danışmanlığım için ücret talep ediyorum.

Siteniz onaylanmaz ise aldığım ücretin yarısını geri ödeme yapıyorum. Diğer yarısı ise rapor, profesyonel başvurma ve sitenin eksiklerini belirtme hizmetlerimden dolayı kendi hakkım. O yüzden yarısını geri ödeme yapmıyorum.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Herhangi bir şeyin ismini değiştirmeniz o şeyin o şey olmadığı anlamına gelmez. Bir yerlerde işini yaptırmak isteyenler de o işi yapacak kişiye hediye adı altında RÜŞVET verirler.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Konu "Dmoz Editöründen Dmoz Danışmanlığı" değil de Dmoz Danışmanlığı olsaydı, problem olmayacaktı.
"DMOZ editöründen ..." olduğu için şüphe uyandırıyor

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herşey iyi güzelde rüşfet değil diyosun "DMOZ editörlük panelimden ilgili kategoriye eklenme talebi gönderilmesi" bunu yazıyosun bu doğal değilki :)

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben hayırlı işler diliyorum size fakat dikkat edinde editörlüğünüz gitmesin.

jobnak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi arkadasımızın basına gelmişti boyle. bir durum yuzunden editorlugu gitmişti

silverking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu şekilde bir danışmanlık faliyeti yürütmek pek doğru değil. Dmoz'a yapılan başvurularda kullanıcıların açık bir şekilde nasıl yol izleyeceği belirtilmiş durumda. Sitesini eklemek isteyen kişiler bu yönergelere göre hareket ederlerse yeterlidir. Eğer siteniz kayıt isteğinden uzun bir süre geçmesine rahmen dmoz üzerinde gözükmüyorsa siteniz yetersiz bulunmuş, editör takipindedir veya o kategori ile ilgilenen editör isteklere daha bakmamıştır. Bu işlem bazen uzun sürebilir fakat çıkarları için hareket eden editörlerde bulunmakta. Bu kişiler şikayet edilmeleri ve farkedilmeleri durumda editörlüğü iptal ediliyor. Anlıyacağınız siteniz hak ediyorsa yanlış kategoriye bile gönderseniz biz gerekli editöre iletiyoruz. Sitesinin hak ettiğini düşünenler yani rahatlıkla kabul edilir. İyi günler.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yaptığınız yanlış. Gönüllülük ilkesi ile kabul gördüğünüz bi mevkiden para kazanamazsınız. İyinet yöneticileri de buna izin vermezse sevinirim.
Ayrıca gerekli başvuruyu yapacağım sizin için dmoz'a da.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5