İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz Etkisi

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inglizice sitelerim genelde en gec 1 ay icinde eklendi (hepsi). turkce siteler icin de gene cogu cabuk eklendi ama bazi sitelerim 4-5 yildan beri hic bir sekilde eklenmedi ne yaparsam yapayim ki, cok da duzgun icerik ve bilgi dolu sitelerdi. dmoz etkisi olayina gelirsek bunca yillik gecmisime dayanarak ben neredeyse hicbir etkisini gormedim diyebilirim butun sitelerim icin (cogu da ilk kategorilerin icinde olmasina ragmen)... dmoz kaynakli sitelerden google da dahil birinden bile backling gelmedi mesela bana dmoz.org disinda. siralamama hicbir sekilde etkisi olmadi (23 site ortalamasindan soz ediyorum). dmoz.org ve diger klon siteleri kullanarak benim diger sitelere gelen hitlerden soz edecek olursam site basi gunluk sadece 4 hit ortalama.....
bilgilerinize sunulur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5