İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz Kayıdı

hamza72

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bu Dmoz Dakı Yetkılıler Trden Herlade Lınk Almıyorlar 5 Sendır Bu Adamlara Kayıt Iıcın Ba Vurduk Ama Bı Netice Alamadık Nedense Bunlara Dıyecek Laf Bulamıyorum Artık..:harika: www.askevim.net İyi Çalişmalar...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
aynen kardes yaa bnde kac senedir basvuruyorum yani duzgunde basvuruyorum ama malesf kabul edilmiyorum.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
dmoz da kayıt yaptırmak öle kolay değil :D para var mı varsa verin bir editöre eklesin.ne işler dönüyor orada:kızdım:

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Valla öleyse zaten almasınlar napalım artık para olsa oraya mi veririm sence ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
senin eklediğin bölümün adı ney?
forumlar kısmına mı ekliyosun yoksa aşk bölümüne mi?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bnm siteyi diyorsan aşkla alakası yok bakmamışsın siteye en azından ismine ;) kardes bnm site madencilik ile ilgili. Bende Madencilik bölümüne eklemeye çalışıyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konu sahibi arkadaşa yazmıştım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
özürlük bi durum değil bu aslında, siteni inceleyelim, belki bişeyler bulabiliriz

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
valla bilmiyorum yanliş birşey yaptigmida düşünmüyorum aslında. Ancak yani kabul edilmiyorum malesf

Rolleyes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Dmoz 'a kayıt olmak, normal dizin sitelerine kayıt olmaya benzemez :) 5 Senedir birçok site almışlardır. Demek ki siteniz uygun değil almıyorlar :)

T

trgy

Misafir
KATILSANA ya veya byazk'a özel mesaj gönderin vakitleri varsa incelesinler bi sitenizi.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hayır güzel hos diyorsunuz benzemez diger dizinlere ancak onların ve herkesin bildigi kriterleri uyguladik ve olmuyorsa bu bnm sitemle alakalı olcagini dusunmuyorum. Şoyle birşey vaar ne siteler var kac senedir bakılmıyor ancak orda kayıtlı duruyor. Cok secilmiş iyi bir dizinse kalitesi için kontrollerini yapmalidir diye dusunuyorum ben. Ancak tabi bi kere favori site oldumu nasilsa geliorlar mantıgı surup gidiyor ;)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
@hamza72: siteniz bence uygun değil ben yetkili değilim ama olsam bende kabul etmezdim. Öncellikle adamların dikkat ettiği şey siteyi ne için açtığınız. Bana siteniz reklam için açılmış spam bir site gibi göründü. Tasarımınızda içeriği kadar basit. Hani bunların hepsini bir şekilde çözerseniz ki sanmıyorum, dmoz'a başvururken sitenizdeki reklamları kaldırın editörlerin hiç hoşuna gideceğini sanmıyorum sağda solda gereksiz kocaman reklamlar altta her toplsitin kodu vs.

Benim farkettiğim olay şu bir editörün belki hiç bakmadığı veya ilgilenmediği başvurular olabilir ama bir siteyi incelerken bütün içeriğinizi çok dikkatli inceliyorlar. Sitenizdeki içeriği googlede aratıp ne kadar benzer sonuç var bunlara kadar dikkat ediyorlar. Eğer sitenizin içeriğini biryerlerden kopyalıyorsanız emin olun farkedeceklerdir.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
kardes guzel hos diyorsun bende hak veriyorum ancak ben basvurularımı yaptigimda bole seyler yoktu. Ben bunlari sonradan yeni ekledim. Yani alacak adam alirdi. Site önceden basitte değildi. Ancak ben basite indirgedim. Biras mecbur kaldi diyebilirim ama konumuz bu değil. Yani diyecegim bunlari yapmadan once nerdeydi diye sorayim sizlere ozmn ?

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuyu açan site sahibine ;

o kadar toplist kasmışsın çok gereksiz çöp site gibi duruyor siten sence dmozdaki siteler ile sen kıyaslayabiliyormusun siteni ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5