İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DMOZ Kayıt Olmayanlar Gelsin - DMOZ Editöründen Yardım :)

linkerpage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar dmoz editörüyüm

Eğer bir çok kez dmoz'a eklenmeye çalışıp bunu başaramadıysanız size yardımcı olmak için buradayım

Sitelerinizi inceleyerek , size gerekli bilgileri ve yönlendirmeleri yaparak hatta Editör önerisi ile incelenme noktasına kayıt işlemine kadar tüm alanlarda yardımcı olabilirim

muhtemelen bir kaç gün içerisinde DMOZ kayıtına sahip olacaksınız :)

hiç bir maddi talebim yoktur.

lütfen pm ile değil konu üzerinden yazın sitenizin durumunu konuya yazacağım.

forum dışı arkadaşlar

detay : http://www.vikilike.com/dmoz-kayit-nasil-olunur/

WmUzman

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hocam öncelikle teşekkürler. Daha önce birçok site üzerinden denedim olmadı. Şuan elimde 1 yeni site var şuan kayıt yaptırmicam ama nasıl yol izlemeliyim bilgi sahibi olmak istiyorum. espor haberleri

Salaranprensi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam benim site 40 günlük. 55 yazı girmişim. Elimden geldiğince ya kendim yazıyorum ya satın alıyorum makaleleri. DMOZ'a nasıl site eklenir, hangi kategoriye ekleyeceğimi bilmiyorum. Sitem www.bayanistan.com yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

cerebellum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar dmoz editörüyüm

Eğer bir çok kez dmoz'a eklenmeye çalışıp bunu başaramadıysanız size yardımcı olmak için buradayım

Sitelerinizi inceleyerek , size gerekli bilgileri ve yönlendirmeleri yaparak hatta Editör önerisi ile incelenme noktasına kayıt işlemine kadar tüm alanlarda yardımcı olabilirim

muhtemelen bir kaç gün içerisinde DMOZ kayıtına sahip olacaksınız :)

hiç bir maddi talebim yoktur.

lütfen pm ile değil konu üzerinden yazın sitenizin durumunu konuya yazacağım.

forum dışı arkadaşlar

detay : http://www.vikilike.com/dmoz-kayit-nasil-olunur/

bu haber sitemi incelermşsiniz bas vuru yapıdla halen hıc bır cevap alamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5