İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dmoz kayıtlı site

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dmoz kayıtlı boşta bir site varda alsam sizce işime yararmı pr0.. almıcak olursam buraya yazacagım siteyi ona göre cevap verin:D

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer kayıtlı değilse kusura bakmayın bir tane daha vardı onuda az önce ben kaydettim yaklaşık 15 günde bir düşüyor bu tür domainler denk gelirse paylaşırım gene

deccal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dmoz kaydı yok. bizi kandırmışsın. BAAN :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google directory de kayıtlı olup, dmoz kaydı olmayan siteler belli bir zaman sonra silinir, google 2-3 ayda bir güncelliyor dmozdan çektiği veritabanını.

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw valla kusura bakmayın bi yerde ücretli olarak sorgulayabiliyorum bunları almamıs olsaydım diğerini yazardım ama onuda ben aldım işte:)

alan arkadaş söylesin prli yada dmoz düşerse yollarım..

robinho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site açıklaması:- Die Klassische Homöopathin und Heilpraktikerin informiert über ihre Therapie, ihre Praxisorte und -zeiten sowie die Kosten.
"Klasik diplomasız pratik doktorların hakkında bilgiler, onların çalışmaları ve kazançları"
Tarzanca çeviri bu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5