İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz KAyıtlı Valid infolu / google/ Yaho /msn indexli Sağlam PR4 domainler

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
selam arkadaşlar..

Dmoz KAyıtlı Valid infolu / google/ Yaho /msn indexli Sağlam PR4 domainler

Dikkatli okuyunuz..

Domain isimleri : Yabancı isimdir..
Ve Tamamı : infolu valid hiç bir arama motorunda banı olmayan domainlerdir.

ve Sadece 140 YTL'dir..

yapmanız gerekenler www.dearshell.net sitesine üye olmanız ve iletişim linkinden ödeme bildirimi geçmenizdir..

Bu işlem sonrasi Yoğunluk nedeni ile (24 ile 48) saatler arasında bahsi gecen domainlerden bir tanesi sizin için alınır ve size teslim edilir..

sitemize kayıt olurken kesinlikle mynet email adresi kullanmayınız.!!

Ücretler sabit indirim söz konusu değildr..

lapsekiplevne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM ile fiyat istemi yada site adresi istemi yapılamaz!

Aşağıdaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır, sadece opsiyonel alanlar satıcının insiyatifine bırakılmıştır.

Doldurulması zorunlu alanlar
Domain adresi:
İstenen minimum fiyat:
Domain kayıt tarihi:
Banlı olduğu sponsor varmı:
Banlı olduğu arama motoru varmı:
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:

Doldurulması opsiyonel alanlar
Satma nedeni (opsiyonel):
PR değeri varsa linki (opsiyonel):
Alexa sıralaması linki (opsiyonel):
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):

Satıcının eklemek istediği notlar:

http://forum.iyinet.com/domain-sati...in-satis-sablonu-domain-selling-template.html

domain satış şablonuna göre domain adreslerini yazmanız gerek. bir diğer konunuzda da parayı yatırın bir domain panelinize geçecek demişsiniz. afedersiniz ama akraba değiliz arkadaş tanıdık değiliz. ne alacağımızı bilmeden size niye para gönderip hiç bilmediğimiz bir domainin sizin siteniz üzerindeki bir panele geçmesini bekleyelim.

Tiberian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain satış şablonuna göre domain adreslerini yazmanız gerek. bir diğer konunuzda da parayı yatırın bir domain panelinize geçecek demişsiniz. afedersiniz ama akraba değiliz arkadaş tanıdık değiliz. ne alacağımızı bilmeden size niye para gönderip hiç bilmediğimiz bir domainin sizin siteniz üzerindeki bir panele geçmesini bekleyelim.

Yeterince güzel bir yazı olmus.Ayrıca tdnam diye tahmin ediyorum...

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Son satırlarımda ne yazıyor Beraber okuyalım:

Bu işlem sonrasi Yoğunluk nedeni ile (24 ile 48) saatler arasında bahsi gecen domainlerden bir tanesi sizin için alınır ve size teslim edilir..

Yani Diyoruzki : bize gelen Siparişler Eşliğinde Biz Alıyoruz ve azami olarak 24/48 saatler arasında size veriyoruz..

Şu anda bu domainleri bu şekilde satıyorum..

Ve gelen bazı sorularda Şu şekilde : paypal ile ödeme yapabilrmiyim ( sadece banka havalesi +PTT posta çeki hesabıda olabilir )

( ilk mesajımda dikkatlice okuyunuz yazıyor Bahsedilen özellikleri ilk mesajımda bahsettiğim şekilde satıyorum )

Sipariş Vermek isteyenler için Siparişlerini Nasıl geçecekleri Tarif edilmiştir.

ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Domaini Önce Verecekseniz 90 Liradan Fazlasını Veririm.
Gerek Burda Gerekse R10'da Itrader Kontrolü Yapabilirsiniz.

Çünkü Sizinki Bir Névi Sipariş Üzerine Domain Almaya Giriyor.
Ve Ben İlk Kez Böylesine Bir Domain Satışına Tanıklık Ediyorum...
Eğer Bu Bahsedilen DMOZ Kayıtlı PR4 Domainler Elinizdeyse, Godaddy'den Kayıt Etmeniz Durumunda 110 YTL Yollarım.

Uygunsa Belirtin...

Domainlerin Valid + Infolu Olması Koşulu ile...

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kaç tane lazım.?

peki : 140 YTL ni Alıcam: Godaddy'den ( istediğin yerden yani ) kayit edecem
lakin ben Godaddy'den nasıl senin hesabına atacam onu bilmiyorum normalde resellerclub kullanıyorum..

hesabına nasıl atacağımıda tarif edersin ordan alırım ve sağlamdır

%100 valid Dmoz kayıtlı infolu

( Bu işlem En gec 24 Saat sürecektir. ÖDeme alındıktan sonra kayıt yapılacak 24 saat içerisinde bahsettiğin kullanıcı adına gönderilecek Domain valid dmoz kayıtlı yabancı isim Sağlam olacak )

içi rahat olmayan msn ekleyebilir..

9 yıllık bilgi tecrübesi ile ve 3 yıla yakın dearshell yöneticiliği ile bu garantiyi ben sizlere veriyorum

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Madem 90 TL ye satacaksın bu domainlerin hepsini kaydet burda da ver isimlerini satışa çıkar.. üç beş domain kaydedecek kadar bütçen yoksa da satış filan yapma.

X

Xman

Misafir
Yaw adam iş yapmaya çalışıyor uyarsa anlaşın uymuyorsa burada adama ahiret soruları sormanın anlamı yok, konuda gayet açık herşeyi belirtmiş, bildiği domainler var sermaye koymadan sizin paranızla alıp size aktarcak aradaki fark karı olacak çok net açık vede gayet etik bir işlem.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yaw adam iş yapmaya çalışıyor uyarsa anlaşın uymuyorsa burada adama ahiret soruları sormanın anlamı yok, konuda gayet açık herşeyi belirtmiş, bildiği domainler var sermaye koymadan sizin paranızla alıp size aktarcak aradaki fark karı olacak çok net açık vede gayet etik bir işlem.

olay budur:)
halen anlamayanlar için yine söylim:

ücret gelir, 24 Saat içinde Domain size verilir..
Ücret yollamadan boşu boşuna soru sormayın herşey ilk mesajda anlatıldı..

ücretini yollipta 24 saat içinde domainini alamayan varsa konuşur yazar burada

sanırım herşey açık ve net..

verdiğim şartlarda almak isteyenler buyursun almak istemeyenlerde yormasın kendisini..

zaten 90 YTL Gibi düşük/komik bir ücrete Bahsettiğim özelliklerdeki domainleri veriyorum Neden gidip esas ücretlerini araştirmiyorsunuz.?

yani illakin 90 YTL değilde 140 YTL değer normaldir bu ücretten satsam bu soruları sormazsınız..

ve bende öle edicem şimdi

Domain 90 YTL değil Bahsettiğim özellikler Artık 140 YTL

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
domainler : 90 ar YTL den esas değeri olan 140 er YTL ye yükseltimiştir.
Hakkı ne ise odur pazarlık yoktur..

90 YTL den ne güzel dmoz kayitlilari veriyordum..

ucuz verdim 90 YTL ye bir ton soru sordunuz herşey ilk mesajda acık olduğu halde şimdi 140 YTL..

ve şimdi esas kazanmak için satıyorum..

demekki hakkı ile vermek lazımki işine gelen alsın..

işine gelmeyenlerde boşu boşuna yormasınlar kendilerini.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
domainler : 90 ar YTL den esas değeri olan 140 er YTL ye yükseltimiştir.
Hakkı ne ise odur pazarlık yoktur..

90 YTL den ne güzel dmoz kayitlilari veriyordum..

ucuz verdim 90 YTL ye bir ton soru sordunuz herşey ilk mesajda acık olduğu halde şimdi 140 YTL..

ve şimdi esas kazanmak için satıyorum..

demekki hakkı ile vermek lazımki işine gelen alsın..

işine gelmeyenlerde boşu boşuna yormasınlar kendilerini.

Haklısın ucuz domaini almak istemiyorlar işte :)

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir tane örnek olarak kaydedip koysana buraya bakalım PR değeri hangi durumda dmozda ne diye kayıtlı hangi kategorilerde vs vs..

Senin iş şöyle olmuş, Lokantaya giriyoruz yemeği görmeden, yemeden para ödüyoruz..

" hadi afiyet olsun "

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
valla ben dmoza şimdiye kadar bir tane site eklete bildim :) onuda biri almak istese 1000 ytl den aşağı vermem. günlük hiti 70 pr3 :). Yani eğer siteyi alıp satarsan para kazanabilirsin ama artık hepimiz alıştık şu sözleri kimse duymak istemez
bu gün olmadı, site bulamadım, bi gün daha bekle,pr4 kalmamış, indexleri yok olurmu,sandboxta olurmu, haftaya alıcam ,olmadı ,bulamadım,alamadım,paranı harcadım bi hafta sonra geri göndercem,paranı yollamıyom soğuk su iç :).

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
valla ben dmoza şimdiye kadar bir tane site eklete bildim :) onuda biri almak istese 1000 ytl den aşağı vermem. günlük hiti 70 pr3 :). Yani eğer siteyi alıp satarsan para kazanabilirsin ama artık hepimiz alıştık şu sözleri kimse duymak istemez
bu gün olmadı, site bulamadım, bi gün daha bekle,pr4 kalmamış, indexleri yok olurmu,sandboxta olurmu, haftaya alıcam ,olmadı ,bulamadım,alamadım,paranı harcadım bi hafta sonra geri göndercem,paranı yollamıyom soğuk su iç :).

benim ilk mesajmda öle bir şey yazıyormu.?
indexleri yok sandboxta bügün değil yarın olurmu gibi şeyler gördünmü.?

ben 24 saat saat içinde diyorum en başından diyorum 24 saat

insanlarımız tam olarak okuduktan sonra yorum yapsalar çok daha iyi olacak..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bir tane örnek olarak kaydedip koysana buraya bakalım PR değeri hangi durumda dmozda ne diye kayıtlı hangi kategorilerde vs vs..

Senin iş şöyle olmuş, Lokantaya giriyoruz yemeği görmeden, yemeden para ödüyoruz..

" hadi afiyet olsun "

kuru lafa gerek olmadığını düşünmekteyim
dikkatinizi çekerse kimseye zorla domain vermiyorum.
almak isteyen diyorum ilk mesajımı dikkate alır :)

yani yorma kendini kısacası..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
benim ilk mesajmda öle bir şey yazıyormu.?
indexleri yok sandboxta bügün değil yarın olurmu gibi şeyler gördünmü.?

ben 24 saat saat içinde diyorum en başından diyorum 24 saat

insanlarımız tam olarak okuduktan sonra yorum yapsalar çok daha iyi olacak..

zaten o kelimeleri alış veriş yapan kimse yazmıyor.
Sen elinde olmayan bir şeyi satıyorsun hayali ihracat yapıyorsun yani
diyelim 200 kişi girdi para yatırdı nerden bulcan 200 tane pr4 dmoza kayıtlı site şimdide diceksinki 200 kişi giripte site almaz işte bende bunun gibi sana diyorum ya alacak site bulamazsan. Önce sen al sonra satarsın :) bir taneden bi şeymi çıkar 70-80 denmi alıyon kaçtan alıyosan alsan 2 site satınca bir site parası kazancaksın. Biraz yatırım yap ilk önce 70 ver kendin al diyoruz bi tane sonra gel forumda falanfilan.com pr4 dmoza kayıtlı 140 ytl de diyoruz sat onu. sen bizi anlamak istemiyorsun heralde.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba "gf8" öncelikle söylemek istiyoruki girişiminizi takdirle karşılıyorum. Sonuçta bu tür girişimler insanların yolunu açar, öğretici olur, kendilerini ve konuyu takip edenlerin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunur.

Ben konu hakkında nacizane bi kaç hususa değinmek istiyorum.

Bashettiğiniz gibi dmoz kayıtlı + infolu + indexli + PR4 bir domainin piyasa rayicini söyleyeyim hemen; yaklaşık 60-70 dolardan onbinlerce dolara kadar çıkabilir. Yazdığınız rakam yüksek değil gayet iyi yalnız problem olan şuki; bu tip bir domain alıcısı mutlaka domaini önceden görmek ister, neden ?

1- Domain adı nedir okunuşlu mu kısa mı .com mu nedir. Yoksa çok uzun abuk subuk tireli falan garip bi isim mi Çünkü eğer böyle olursa 30 dolar da verilmez

2- Dmoz da hangi kategoriye kayıtlı, bazı kategoriler vardır bazı kişiler asla almak istemez ve tam tersi bazı kategoriler populerdir çok kişi ister

gibi alıcıyı alıp almama konusunda yönlendirecek ciddi bilgiler gerekir.

Lütfen amaaann buda başlamış atımış tutmuş şeklinde yorumlama daha evvel 1.000 adedin üzerinde Dmoz kayıtlı domain aldım, sattım. Tecrübelerimi aktarıyorum.

Bu ilanınla ben bile direkt ilgilenirim. İstediğim tarz domainin olursa 140 değil 240 da veririm, direkt veririm. Ama bak bu halde 140 değil inan 40 lira desen yollamam sebebi yukarıda saydığım ve benzer konular. Ama domaini görmeden senin gibi bende bikaç yabancı müşterime adet başı $135 dan anlaşma yaptım ve 500 den fazla domain verdim aynı kişilere ( önce domainleri satın aldım sonra ödeme aldım). Bu yaptığında olmayacak bişi değil yapılanda bişi ama işte böyle ilan verdiğinde bir sürü yorum gelir, insanlarda bi çok soru işareti uyanır.

Diyeceğim o ki; sağlam bi kaç müteri bul onlara sürekli bul bu tip domainler, ilan ile tek tek değilde, yada işte o müşterileri bulmak amaçlı farklı bi ilan tarzına yönelebilirsin bilemiyorum.

Eğer imkanın varsa kaydet kaydet öyle sat, yoksa devam et boşver yorumları benimki dahil mutlaka bişiler çıkar.

Bu arada bi arkadaş "tdnam" dan alıyodur gibi tahminde bulunmuş, tdnam dan aldığıız domain 1 hafta sonra panelinize geçer atmayın araştırın ayrıca nerden alırsa alsın sonuçta bu bir hizmet.

Biraz uzun oldu galiba yazım, velhasıl kelam herkese selam eder hayırlı satışlar dilerim.

Kenan

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba "gf8" öncelikle söylemek istiyoruki girişiminizi takdirle karşılıyorum. Sonuçta bu tür girişimler insanların yolunu açar, öğretici olur, kendilerini ve konuyu takip edenlerin kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunur.

Ben konu hakkında nacizane bi kaç hususa değinmek istiyorum.

Bashettiğiniz gibi dmoz kayıtlı + infolu + indexli + PR4 bir domainin piyasa rayicini söyleyeyim hemen; yaklaşık 60-70 dolardan onbinlerce dolara kadar çıkabilir. Yazdığınız rakam yüksek değil gayet iyi yalnız problem olan şuki; bu tip bir domain alıcısı mutlaka domaini önceden görmek ister, neden ?

1- Domain adı nedir okunuşlu mu kısa mı .com mu nedir. Yoksa çok uzun abuk subuk tireli falan garip bi isim mi Çünkü eğer böyle olursa 30 dolar da verilmez

2- Dmoz da hangi kategoriye kayıtlı, bazı kategoriler vardır bazı kişiler asla almak istemez ve tam tersi bazı kategoriler populerdir çok kişi ister

gibi alıcıyı alıp almama konusunda yönlendirecek ciddi bilgiler gerekir.

Lütfen amaaann buda başlamış atımış tutmuş şeklinde yorumlama daha evvel 1.000 adedin üzerinde Dmoz kayıtlı domain aldım, sattım. Tecrübelerimi aktarıyorum.

Bu ilanınla ben bile direkt ilgilenirim. İstediğim tarz domainin olursa 140 değil 240 da veririm, direkt veririm. Ama bak bu halde 140 değil inan 40 lira desen yollamam sebebi yukarıda saydığım ve benzer konular. Ama domaini görmeden senin gibi bende bikaç yabancı müşterime adet başı $135 dan anlaşma yaptım ve 500 den fazla domain verdim aynı kişilere ( önce domainleri satın aldım sonra ödeme aldım). Bu yaptığında olmayacak bişi değil yapılanda bişi ama işte böyle ilan verdiğinde bir sürü yorum gelir, insanlarda bi çok soru işareti uyanır.

Diyeceğim o ki; sağlam bi kaç müteri bul onlara sürekli bul bu tip domainler, ilan ile tek tek değilde, yada işte o müşterileri bulmak amaçlı farklı bi ilan tarzına yönelebilirsin bilemiyorum.

Eğer imkanın varsa kaydet kaydet öyle sat, yoksa devam et boşver yorumları benimki dahil mutlaka bişiler çıkar.

Bu arada bi arkadaş "tdnam" dan alıyodur gibi tahminde bulunmuş, tdnam dan aldığıız domain 1 hafta sonra panelinize geçer atmayın araştırın ayrıca nerden alırsa alsın sonuçta bu bir hizmet.

Biraz uzun oldu galiba yazım, velhasıl kelam herkese selam eder hayırlı satışlar dilerim.

Kenan

Anlayışın ilgin ve açıklaman için Teşekkür ediyorum
Çok güzel bir konuya olumlu olarak ve mantıklı olarak eğilim gösterdiğin gerek beni gerekse tam olarak anlamayan okurlarımızı da bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Yazdığın satırlara bakılırsa domain işinden anlayan birisi olduğun apaçık ortadadır..

Aynen senin bahsettiğin gibi Dmozda katagori Çok önemlidir.

Ve diğer değindiğin bir husus ise : Ücretler tabiki değişiyor..

ben size PR4 dmoz kayıtlı valid : 80 bin USD Etiket gördüm desem inanırmısın ( Belkide bir şirket ismiydi ) Ve aynı şekildePR4 dmoz kayitli 30 YTL olanıda gördüm Senin bahsettiğin kısımdan sadece kendimce Örnek vermiş bulundum

140 YTL den vermemin sebebi : Çok anlı şamlı bir domain değil tabiki Zaten Anlı şamlı domainleri Msn den veya forumlardan satmıyorum

Örneğin : PR4 dmoz kayıtlı bir domainden En fazla 12 bn USD Aldığım dönemleri biliyorum bu tabik ismine cinsine yabancı içerik olarak ve bizim değimimiz olarak jenerik olmasınada bağlıdır.

Elimde normalin Çok daha fazla üzerinde domain olduğundan alma gereyi duymuyorum kendime ihtiyacım olan kadar aldım ama şunu düşündüm:

almak isteyen olursa elimdeki hazır domainlerde değil de Almak isteyenlere Sipariş üzerine resgister etmeyi uygun buldum..

Kişiler tabiki domaini görmek ister sağlammıdır değilmidir ismi nedir tireli mireli ( - ) rakam karışık ( dfsg145.com/net/org/info ) Veya uzantıları nedir gibi genelde com olmak şartı ile net/us/eu/ca/info/org) dir.

benim kendimce düşündüğüm yukarıda bahsettiğim gibi elime bekletmek istemiyorum..

isteyen olduğunda tereddürsüz 24 saat içinde kendisine bahsedilen özellikle isim sağlıyoruz

okurlarımız tabiki güven meselesini Ön planda tutmaları gerekmektedir.
Bende güven duygularına karşılık yaklaşık 3 yıldır sahibi olduğum hosting firmasını güven olarak göstermekteyim..

biz tabiki ilk etapta 10 tane kayıt edip satmasını biliriz ve bunu okurlarımızdan daha çok isteriz ama bahsettiğim şartlarda bahsettiğim ücretlerde ve bahsettiğim özelliklerde isim haklarını ancak şu şekilde karşılayabilmekteyim

Senin gibi olumlu ve anlayışlı olan kullanıcılarımızda var
olumsuz düşünen kullanıcılarımızda var onlarada saygılıyım sonucta herkesin güven düşüncesi Farklıdır..

ben sana konu ile ilgii aydınlatıcı bilgilerin olumlu yaklaşımların ve anlayış sergileyen tavırların için teşekkür ediyorum ve hayırlı paylaşımlar diliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5