İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz Kayıtlı ve PR 3, 17 yıllık siteden ücretsiz backlink kazan!

Pisadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum sitemizde vermiş olduğumuz Site Ekle hizmeti ile sitelerinizi 20 saniyede ekleyip Backlink kazanabilirsiniz.

Site Ekle

Sitelerini ekleyip tanıtacak arkadaşlar burada paylaşırlarsa daha hızlı onaylanıp, anında index almalarını sağlayacağım.

Site sahibi arkadaşlardan tek ricam Lütfen sitelerinizi uygun kategorilere ekleyin.

Not: Adul* siteler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

forse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum . umarım muvaffak oluruz. Arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

eapaydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, sitemizi ekledim. Fakat ters giden birşeyler var, ücretsiz backlink kazanabilirsiniz demişsin, sitemi eklediğimde de sistem kod verdi yani sizin linkinizide bizim sitelerimiz de yayınlatmak istiyorsunuz. Herşey karşılık lı diye düşünebilirsiniz ve buda sizin hakkınız zaten bir sıkıntı yok. Ama google'nin altyapısı, eskisi gibi değil, backlink olan siteyi güncel tutar index hızı artar vs. bir çok madde sıralarız ama şimdi senin linkinide kendi siteme eklersem o backlinkden ne bana hayır gelir ne de sana. ücretsiz yapmaya bilirsin, iyinetin dizinini biliyorsun ücretli karşılığında da link çıkışı taleb etmiyor. Ama onuda değerlendiremedim, fiyat yönüyle tek link için pahalı geldi ama bu benim görüşüm herkesin görüşüne saygı duymak lazım. Ben olsam 5 TL yapardım, hızlı ödeme içinde mobil ödeme koyardım paypal yerine, herkes paypal hesabı kullanmıyor.

Asilkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pay-kasa-bak sitemiz internet bilgisayar kategorisine eklenmiştir, teşekkür ederim.

tolqaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, sitemizi ekledim. Fakat ters giden birşeyler var, ücretsiz backlink kazanabilirsiniz demişsin, sitemi eklediğimde de sistem kod verdi yani sizin linkinizide bizim sitelerimiz de yayınlatmak istiyorsunuz. Herşey karşılık lı diye düşünebilirsiniz ve buda sizin hakkınız zaten bir sıkıntı yok. Ama google'nin altyapısı, eskisi gibi değil, backlink olan siteyi güncel tutar index hızı artar vs. bir çok madde sıralarız ama şimdi senin linkinide kendi siteme eklersem o backlinkden ne bana hayır gelir ne de sana. ücretsiz yapmaya bilirsin, iyinetin dizinini biliyorsun ücretli karşılığında da link çıkışı taleb etmiyor. Ama onuda değerlendiremedim, fiyat yönüyle tek link için pahalı geldi ama bu benim görüşüm herkesin görüşüne saygı duymak lazım. Ben olsam 5 TL yapardım, hızlı ödeme içinde mobil ödeme koyardım paypal yerine, herkes paypal hesabı kullanmıyor.

Arkadasa katiliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5