İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz neden böyle yapar?

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar hic basiniza geldi mi bilmiyorum fakat 2 Seneyi askindir Dmoz dizininde olan sitem 5 ay kadar önce kendi kendine dizinden kayboldu . Silindi.

Bunun üzerine kategori editörüne mail attim , sitemin silinmedigini incelemede oldugunu belirtti. Fakat üstünden 5 ay gecmesine ragmen hala sitem Dmoz dizininde yer almadi ve almiyor. Spam reporttan durumu iletti isemde bir cevap alamadim . Bunu acaba dmoz editörleri niye yapar ? Yani 2 senedir dmoz kategorisine kayitli olan site niye silinirki ?

Not: Site gelismis bir site Günde 10 bin civarinda hiti bulunuyor.

Böyle birsey basiniza geldi mi hic acaba ?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Benim başıma gelmişti. Açıklama bekleme. Kaldırıldıysa bir daha geri gelmez.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Silen moddan başka bi mod eklemiştir diğeride beyenmeyip silmiştir veya sonradan eklediklerin beyenilmemiştir veyaaaa site bi ara kapalı kaldıysa gine silmiş olabilirler vb

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende aylardır bir bölüme girmek için uğraşıyorum tam 60 tane filan site var yarısından çoğu park ta vs. Fakat ben 5 adır normal siemle giremedım dmoz la hiç uğraşmıyorum artık açıkcası...

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç adil davranılmıyor, ben de uğraşmıyorum. Sanki editörleri sahtekârlar, dolandırıcılar arasından seçiyorlar. (sözüm meclisten dışarı)

supper.clup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kardeş ben bu dmoz a uyuz oluyorum....terbiyesizler benim istedigm kategoride 17 site var...5 i kapatılmış .. ısrarla tutuyorlar orda...kimseyle ilgilenmiyorlar...ya adam gibi ve düzgün sayıda editor alsınlar...yada parayla bu işi yapsınlar...biz webmasster lar icin bu kadar önemli olan bir dizinde... bu kadar kaidesiz kalmalarını kınıyorum...zaten hile ve şaibe oldugunada şüphe ile bakıyorum...iyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5