İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dmoz.org editörlüğü

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
DincerAydogdu

Mrb oncelikle simdi birisi bi tas atar 40 akıllı pesinden kosar. ın biri rusvetci cıkardı ole kaldık ben cogunu tanıyorum ahbap isi dost isi dmozdaki sohbet katagorisindeki sitelerin kıme ait olduklarını, kımlerin sahibi oldugunu hangi domainin kımde oldugunu biliyorum acık konusmak gerekirse el altından yapılıyor. kendımızı kandırmayalım 3 haftadır dmoz a kayıt yaptırmaya calısıyorum yok kımse yardımcı olmuyor. belkide ben acele ediyorum haklarını yiyorum dogrumu ? yanlısım varsada soleyin millet hep bana hep bana diyor bole yardımlasmamı olur bu tamamen cıkar işine donmus bende sırf o yazıyı yazmamdaki sebep karsılıksız bırakmayız yazısını. budur..kımseye rusvet vercek kadar zengin olamadım malesef. kendı capımda eşinen biriyim. + 4 kez basvuru yaptım dmoz a editorluk icin rededildi. sorun deil edilsin ama surda bu solediklerimi ALLAH rızası icin yanlıs anlamadan bana hayır diyen varsada buyursun......... eklenmesede sorun deil. iyi calısmalar. dilerim

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
unutmadan bir sürü sayfa var mirc script exe sini direk olarak veren onlar neden ekliler? yani simdi bi bir sorun veya neden olurmu kımse sitesinde direk exe vermesin javalı cektirsin sacma bole seyler ekli olanlar var yani anlayısına bırakıyorum artık burdaki ziyaretcilerin editorlerin..

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet hala cvp verilmedi neden . ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi