İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dmoz.org

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu dmoza editor olmak icin baska ne yapmak gerekiyor?
Fazla link olmayan bir konuya editor olmak icin formu dolduruyorum... Reddedildi diye mail geliyor.
Birde buralara nasil link ekletecegiz, dandik dandik linkler var bizim linkimiz eklemiyorlar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende editor dum bıraktım ve suan aklımda 2-3 tane daha editorken bıreakan kisi var . yukseklerdeki kategorilere basvurursan olmaz tabi zaten ana kategorilerde hic TUrk bilmiorum. altlarda bolca ve forumdada bolca vardır ama ne amacla yapıcaksın merak ettim ? :) dmoz senelerdir var hala editorlerin hali de dmoz un hali de aynı

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende editor dum bıraktım ve suan aklımda 2-3 tane daha editorken bıreakan kisi var . yukseklerdeki kategorilere basvurursan olmaz tabi zaten ana kategorilerde hic TUrk bilmiorum. altlarda bolca ve forumdada bolca vardır ama ne amacla yapıcaksın merak ettim ? :) dmoz senelerdir var hala editorlerin hali de dmoz un hali de aynı
Ana kategörilerde yüzlerce türk var.. Editör olma kriterleri farklı kimse daha tamolarakçözebilmiş değil.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Site ekleme talepleri şu an alınmıyor zaten boşver dmozu :p dmoz ile kasmak çokta mantık işi değil bence, dmozdan alacağım bir link 50 tane farklı directoryde çıkacak diye düşünebilirsiniz valla benim hiç umrumda değil birkez gönderi yaparım kabul edilirse edilir edilmezse takmam...
Birçok farklı dizin var onlara eklediğimdede sonuçlarım değişmiyor

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben de öyle yüksek olmayan ayrı iki kategoriye (ayrı zamanlarda ayrı mail filan) başvurmuştum ikisi de kabul edilmemişti :s acaba tam olarak ne yazılmalı formda? ingilizce yazın diyolardı bazıları acaba bu olabilir mi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5