İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz Sorgulama Yardım

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi
X

Xman

Misafir
Arkadaşlar hazır sistemler üzerinde sorgulama yaotığımda sitenin dmoz kaydı var görünüyor, ancak dmoza girdiğimde siteyi göremiyorum, kontrol edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim, site kayıtlı mı değil mi ben çözemedim.

Adres: www.ebruliyemekler.com

X

Xman

Misafir
bir kaç yerden sorgulattım var çıkıyor, demekki doğru çalışmıyor bu sorgulama programları.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.asyabal.com sitesinin dmoz sorgulmasını yapmaya yardımcı olabilir misiniz? Nerden yapılıyor bu tür sorgular?

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
çok sağlıklı bir araç bilen var mı dmoz sorgulama için ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Dizin aramalarında bulunmak ve dizinde listelenmek birbirinden farklı şeyler, dizinde aramalarda bulunmak için veritabanı güncellenmesinin yapılması gerekiyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Senin bildiğin doğru fakat oradaki sonuçlarda çıkmak için veritabanı güncellemesi gerekiyor. Güncelleme olmadan dizinde listelenseniz de aramalarda çıkmıyorsunuz.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sitemin Dmoz da onaylanmasının üzerinden nerdeyse 10 ay geçti sitem dmozda kayıtlı fakat dmoz aramasında çıkmıyo hala ne kadar beklemek lazım acaba ???

M

MuratSoy

Misafir
Arkadaşlar şunu anlamıyorum xxx sitelerden aratırıyorsunuz sonrada var yok tartışması yapıyorsunuz xx sitlerde sonu bile o siteye benzediği zaman onu görüp var diyor onun yerine www.dmoz.org girip aratırın en doğru sonucu elde edin bukadar basit...

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu hazır sistemlerin çoğu hatalı gösteriyor zaten olmayan siteyi kayıtlı gösteriyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5