İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz'a kabul edildim...

360°

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam siteniz gerçekten yararlı bilgiler ve kaliteli içerik ile dolu...Tebrikler. Sadece daha rahat okunabilir olsa müthiş olacak.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
google açısından +5 gibi diger sitelerden öndesin herkesi kabul etmezler oraya

güncel tutmaya devam et ve backlink al baya faydasını ve kârını görürsün ondan sonra

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sitenize baktım tekrar hocam, internetten para bölümüne baktım, anket eklemişsiniz ama anket sorusu yok sadece şıklar var haberiniz olsun ;)

kaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bilindiği gibi google dmoza güveniyor tabiki faydası olacaktır yanlız siteye içerik eklemeye devam etmezsen google aramalarından çok çabuk düşersin. Günlük-Haftalık-Aylık ne kadar ekliyorduysan bu hızı düşürme. Backlink alma hızını veya içerik ekleme hızını düşürürsen google aramalarında düşersin dikkat et

yarinneolacaknet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öneriler için teşekkür yeni yazıları aynı hızla ekliyorum.Fakat link değişimi konusunda başarılı olamadım.PR değerim 0 olduğu için kimse link değişimi yapmak istemiyor herhalde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5