İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoza Kayıt Yaptıramadım

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitem yeni olduğu için mi kabul edilmedi anlamadım.. Biri yardımcı olabilir mi. sitem 99. gününde doğru kategoriyede kayıt ettim

ehliblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inan çok başarılı olup da dmoz a kayıt olamayan çok insan var.Bu yüzden sitenizi içerik bakımından zenginleştirip tekrar denemek gerek

Host Analiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Dmoz çok zor bir sistem. 8-9 ay geçtikten sonra onaylanan siteler var, hiç onaylanmayanlar var. Bu yüzden sabırla beklemelisiniz.

onder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben dmoz un mantığını anlamıyorum, modaratörler yüzünden böyle belkide... aynı kategorideki 3 sitemin 1'ini 3 gün içinde kabul ettiler, diğerlerini kabul etmediler / daha kabul etmediler. bir mailde göndermiyorlarki.

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ben dmoz a ekleneli 3 sene oldu ama birçok sorgulamada dmoz kaydı yok görünmüyor. Bide böyle sorunlar oluyor.

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi maderatör para karşılığı dizine kayıt ettirmek gibi bir mail göndermiş birisine hatta olay olmuştu :D aslında böyle insanlar yüzünden hak edenler kabul edilmiyor her neyse biz yine şansımızı zorlayalım bakalım ne olacak sesli chat kategorisine koymak istedim 4 site var 5.iye yer yok herhalde:D biz ne yapalım :D

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dmoz'a niçin ihtiyaç var? Yani ekleyince sana yararı ne olacak?

Sadece bir tane daha backlink kazanacaksın. Backlink kazandığında ne oluyorsa burada da aynısı olacak. 1 backlink için bu kadar sıkıntıya gerek yok. Sen yollarsın siteni ister eklerler ister eklemezler :)

Serkan ALAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dmoz'a niçin ihtiyaç var? Yani ekleyince sana yararı ne olacak?

Sadece bir tane daha backlink kazanacaksın. Backlink kazandığında ne oluyorsa burada da aynısı olacak. 1 backlink için bu kadar sıkıntıya gerek yok. Sen yollarsın siteni ister eklerler ister eklemezler :)

hocam iyi güzel söyluyorsunda Dmoz Googlenin en çok desteklediği bir yapıdır. Google ortaklarından da diyebiliriz bildiğim kadarı ila Yanışmış da olabilirim. Ama Dmoz önemli bir dizindir. Önemli olmasaydı Birçok site analiz raporlarında Karşına çıkmazdı dimi.. :) hiç aklına takıldımı

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam iyi güzel söyluyorsunda Dmoz Googlenin en çok desteklediği bir yapıdır. Google ortaklarından da diyebiliriz bildiğim kadarı ila Yanışmış da olabilirim. Ama Dmoz önemli bir dizindir. Önemli olmasaydı Birçok site analiz raporlarında Karşına çıkmazdı dimi.. :) hiç aklına takıldımı

Dostum DMOZ 2-3 yıl öncesinde senin dediğin kadar önemliydi. Şu anda dmozun benim dediğimden fazla bir artısı yok. Google da DMOZ'un bu kadar kötüleştiğinin farkında o yüzden artık DMOZ'a fazla önem verdiğini söyleyemeyiz. Normal bir dizin gibi muamele yapıyor.

Hatta sana şöyle bir şey diyebilirim :) git bir tane sitenle DMOZ'a başvuru yap bir tanesiylede iyinet dizinine kayıt yaptır. Sonra hangisi daha büyük bir etki yaratmış bakalım.

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapman gereken şey kategoriye girip aşağıdaki moderatorları iletişim adreslerine bak twitter facebook gibi mesaj at hatalarını neden onaylamadıklarını sor bilgi al ona göre hareket edersin

rodinnn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitemide dmoza kayıt yaptıramadım nerdeyse site yaşı bir yıl olacak içerikte fena değil, arkadaşlar aklıma gelmişken içerik kod oranının altında. bir sitede çıkmıştı sürekli güncel özgün makaleller giriliyor anlamıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5