İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dmoz'a site eklemek için yapılması gerekenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
VAllahi bu kaçıncı gönderişim ama kabul ettiremedim bir türlü baya bekleyeceğiz anlaşılan :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende şimdi ilk gönderimimi yaptım siteye inşallah kabul görür bakalım hayırlısı

SeoHit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
En Doğru Cevap
Q : Dmoz a site nasıl eklenir ?
A : İçerden tanıdığın olursa. Doğru Cevap Birde Parsını Ödersen.

Ekleme: Doğru ve açık sözlü olan arkadaşları ayakta alkışlıyorum...
Tebrikler!
Soru : Dmoz'a nasıl kayıt Ettirebilirim ?
cevap : Editörlere Para Vererek

Soru : Editörler Neden Para Alıyor ?
cevap : bazı şerefsizler Bu Yoldan bile para kazanmaya çalıştıgı için

hizlimalzeme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hizlimalzeme.com

hizlimalzeme.com

sitemi inceleyerek yardımcı olursanız sevinirim:tili

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben 3-4 gün önce ekleme talebinde bulundum şimdi sorgulattığımda şöyle çıkıyor tradersignals.org is Listed View DMOZ Site bu artık DMOZ kaydının olduğunumu gösteriyor

ilker222

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dmoz kaydımıza 3 aydır dönüş olmadı? reddedilmiş midir yoksa daha beklemek gerekir mi?

Djitalpazarlama

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bekleme kardeşim.. aklına geldikçe üyelik basvurusu yap.. ama cok umit besleme.. 2 sene sürebilir.. o bile garanti değil... google ın bu directory i ciddiye alması cok yazık... Çok amatörce yönetiliyor.. Varsa bir tanıdık kabul edilirsiniz.. ama yoksa, hele ki bir de sitenizin icerigi onların siteleriyle çakışıyorsa, agzınızla kuş tutsanız kabul edilmessiniz. (nokta)

ilker222

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bekleme kardeşim.. aklına geldikçe üyelik basvurusu yap.. ama cok umit besleme.. 2 sene sürebilir.. o bile garanti değil... google ın bu directory i ciddiye alması cok yazık... Çok amatörce yönetiliyor.. Varsa bir tanıdık kabul edilirsiniz.. ama yoksa, hele ki bir de sitenizin icerigi onların siteleriyle çakışıyorsa, agzınızla kuş tutsanız kabul edilmessiniz. (nokta)

teşekkürler dostum. Eğer dmoz editörlerinden tanıdığı olan biri varsa benim ile iletişime geçebilir mi?

Yılmaz Akın

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dmoza bende 2 defa site kayıt başvurusu 1 defada editörlük için başvurdum tabi sonuç negatif ..

haber101

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar.Onlarca defa sitemi ekledim dmoz'a ancak bir türkü kabul edilmedi ne yapmam gerekiyor acaba tecrübeli arkadaşların bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5