İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DNA Mükemmel Kazandırıyor..

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve şunuda söyliyeyim adsensenin sağlık içerikli reklamlara ayırdığı para çok yüksek özellikle DNA :)

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En iyisi şimdiden DNA sitesine yüklenmek,adsense hesabım açılınca da ziyaretçilerden para kazanmak :D Birşey soracağım izninizle, sizin siteler İngilizce mi Türkçe mi?

man_blood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkce içerikli sayfalardada ingilizce reklam çıkıyor ama 1 doları bulmuyor tıklamalar. 0.4 gördüm en son.

RauL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aslında paylaşmasıda iyi birşey değil.
şimdi herkes bu işe girer.
lazer epilasyon gibi rekabet olur.
Herkes kendi belirlediği kategoride başarılı olmadan illa para kazanıcam diye başka bir kategoriye girmesi başarısızlık doğurur.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haftaya 857 tane dna içerikli site olur artık. sizde haftaya 14 tıka 0,20 0,30 kazanmaya baslarsınız. iyi çalışmalar.

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bn kazanıyordum banlandıom ondan kasamıyom siz kasın paraları alın diye veriyoruz :D ama dikkat fazla kasmayın banlanabilirsiniz

sarıxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu yolda yok oldum hemde iki hesap:D ödem günü yaklaştı bi baktım rahmetli olmuşum şimdi almaya çalışıyorum versin yine yapıcam:D

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süpermiş walla benim hesap 1000 tıka 20 doları toparlayınca başarı sayıyoz:)

LG700

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site hiti nerden sağlıyo google indexi bile yok henüz... yakındır hesabın banlanması :)

avare71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DNA niye pahalı? Çünkü az aranıyor. DNA kelimesinde 1. sıraya çıkasınız ki Google'da uğraştığınıza değsin. Ya da eşe dosta tıklatacaksınız. Eninde sonunda yakalanırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5