İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DNA Mükemmel Kazandırıyor..

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada sen kim oluyorsun bana "yorum yapmayacaksın" diyorsun.Adam gibi kasıp (hangi kelime pop. ise) hitli sitenize reklamını ekleyin. Mutlaka getirisi olur. Diğer yolla 1 sıçrarsınız, 2 sıçrarsınız, 3. de ne yapacaksınız? Benim hitim yok ne yapacam diyorsanız? hitli site sahiplerinin dünyaya geldiğinde hitli sitesi olmadı ya...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar kimse konu içersinde insanları sahte tıklamaya teşfik etmesin...Çünkü bu tarz girişler daima başarısızlıkla sonuçlanır.Ayrıca bu tarz paylaşım yapan arkadaşların uyarılacağını belirtirim.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dna sıtelerınden lınk almak ısteyen varsa pm atsın. 2 adet dna sıtesı var elımde blogspot. 1 ay 5 YTL. iyi çalışmalar.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım DNA ile ilgili çoğunlukla blog kullanıyorsunuz. İçerik Türkçe mi yoksa İngilizce mi? Bir de, sitedeki yazılar özgün mü yoksa vikipedi gibi sitelerden kopya mı?

bulentefemolla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu konu ile ilgili tüm iletileri okudum dna iyi kazandırıyor doğrudur yalnız benim üstünde durmak istediğim konu herkes istediği işi yapar kimse karışamaz sadece eleştiri olarak cevaplarsınız turkuaz isim şahıs cok parlak görünüyosun ;)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
487 tık 8,60 $ :) en iyisi benim sanırım millet 20 tıka alıyo bu parayı :D arkadaşım paylaştıgın için teşekkürler daha cok kazanırsın insallah millet böyle bişey paylaşınca baltalamak yerine teşekkür etmek daha akıllıca olur sanırım google nin sahibi degilseniz tabi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5