İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dns Error

G

Geveze.at

Misafir
Selamlar,
bazen https://iyinet.com/forum adresine girmek istedigim zaman dns error oluyor.
Bir 2 gün sonra tekrar girebiliyorum. Bunun nedeni ne acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e biz napcaz bundan kurtulupo girebilmek için??
15 güğndğr yalan durumda

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desix hiç bişi yapamazsın forum kullanıcısı olarak site yöneticilerinin yapması gerekiyor ama sanırım iyinetadminda bir iki haftadır ugrasmıyor kayıp..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saldırıyı yapanı tespit eden bir arkadaşım var.
buraya saldırıyı yapanın adresini ve telefonunu ve sitelerinin adreslerini yazmak istedi ama ben insanların galayana gelip yanlış bir şeyler yapabileceğini söyleyerek engel oldum.
sanırım saldırıyı yapan da burada faydalanan insanlarla adminin bir ilgisinin olmadığını düşünerek saldırıdan vazgeçti..

aslında bunun forum kullanıcılarına ders olması lazım:
küfür etmek istediğiniz kişinin bilgilerini rica edin e-mail ya da msn gibi mesela mümkünse orada ne şekilde isterseniz muhattap olun. tabii bence küfür iyi bir şey değildir ve hiç bir şekilde kullanmamalısınız ama ille de küfür edeceğim diyorsanız bunun yeri bu forum ya da başka forumlar değil.
Moderatör ve admin gereksiz yere arada kalıyor ve bu durumdan en çok da tertemiz mesajlarla kimseyi incitmeden bir şeyler öğrenmeye ya da öğretmeye çalışan kullanıcılar zarar görüyor..

saygılar..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim olayım düzeldi.. Umarım sorun herkes için geçmiştir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5