İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DNS Sorunu

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Sitemde bir sorun oldu ve 1 günlüğüne sedoya yönlendirdim. Sorunları hallettim ve tekrar kendi DNS adresime yönlendirdim. Ancak bir türlü yönlenmedi. Acaba benim sayfa geçmişinden mi kaynaklanıyor falan diye düşündüm proxy ile girdim siteye sorunsuz erişim sağladım. Tüm geçmişi sildim cookieler falan derken bir kaç arkadaşa söyledim bazıları hala sedoyu görüyor bazıları ise normal siteyi. Ne yapmam gerekiyor? Daha önce böyle birşey yaşıyan oldumu?

Sevindirici yanı google örümcekleri siteye sorunsuz erişiyor indexlerimi silmez bare :(

Not: DNS kaynaklı olabilir hitim %80 düştü... :(

Edit: sizde ne gördüğünüzü söylerseniz çok makbule geçer. www.troyuncu.net

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Siteye DNS değiştirmeden önce giriş yaptığın için lokal alanda en son giriş yaptığın DNS işliyor.
Akşama değişir büyük bir ihtimal, olmazsa yarına.
Site hitin google'dan geliyorsa, toplam google indexinde azalma olabilir

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak etme dns kaynaklı bir sorun 48 saat içerisinde tam olarak düzelir, mesela bende siten sorunsuz açılıyor, istatistiklerine baktım düzelmiş zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5