İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Doğrudan Beyinle Temas Kuran Afrodizyak Etkili Feromon Parfümü [Bayilikler Verilecek]

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Türkiye'de ilk defa %100 garanti etkili Feromon parfümü!

3757607657_126ac72e6c.jpg

Çılgın ve Vahşi anlar sizi bekliyor... Hazır mısınız?

Feromon parfümümüzün en önemli olan özelliği Türk yapımı olmasıdır. İthal olarak gelen ve aktivitesi onaylanmamış, çoğu kez etki etmeyen yabancı Feromon parfümlerine artık itibar etmenize gerek kalmadı. Size %100 etkili hammaddesi Çin'den getirilmiş ve Türkiye'de üretilmiş "Oh Yeah Türkiye"yi tanıtmaktan memnuniyet duyarım.

Oh Yeah Türkiye

Feromon Hormonu

Bu parfüm feromon hormonu salgılayarak beyindeki cinsel noktaların dürtülmesini sağlıyor. Tüm noktalar dürtülmektedir. Feromon hormonu özütü %100 orjinal olup Çin'den ithal edilmiştir.

Bilinçaltı Etkisi

Bayanla o gün birşey yaşamasanız bile onun bilinçaltına etki eden Syra özütü parfümün içerisindeki karışımlarda mevcut. Bu içerikle bayanın 24 saat içerisinde gerçekleştireceği uyku eyleminde siz rüya olarak belireceksiniz ve bayan rüyasında sizi isteyecek. Bu çok önemli bir etkendir.

Terleme Etkisi

Parfümün en önemli özelliklerinden biride bayan kişinin terlediğini görmenizdir. Terleme yüz veya sırt bölgesinde gerçekleşmektedir. Şayet yüz bölgesinde bir terleme görmediyseniz sırt bölgesi kesinlikle terlemiş demektir. Terleme süreci parfümü soluduktan 10 dakika sonrasında başlar.

Ateş Gibi

Parfümün terletme özelliği sonrasında ateş gibi yanan bir bayanla birlikte olacaksınız. Bu ateşi büyütmek veya söndürmek sizin elinizde.

Sizede Etkili; Cinsel Gücünüz Artacak

Parfümün içerisinde bulunan ginseng özütü sizide ateşleyecek. Ancak sakin durmanızda fayda var. Sapık gibi görünmek hoş olmayacaktır. Kendinizi mümkün olduğunda frenleyiniz.

Özgüven Duygusu Veren Etki

Parfüm içeriği size özgüven duygusunu aşılamış kadar olacak. Bayanlarla rahatlıkla konuşabileceksiniz. Kendinizi çok farklı biri olarak hissedeceksiniz. Hiç bu kadar rahat ve mutlu görünmemiştim diyeceksiniz. Ayrıca parfüm sizi romantik biri haline getirecektir.

Nasıl Kullanılır?

Parfümde fısfıs özelliği yoktur. Bidonda geldiği için avucunuza döküp boynunuza sürünüz. Fısfıs özelliği parfümün etkisini düşürmektedir.

Etki Durumu, Etki Hızlandırma Formülleri

Parfümü sürdükten sonra bayan kişinin yanına gidip çok yakınına oturunuz. Ona hoşlanacağı güzel sözler söyleyiniz. (Çok güzelsin, harika gözlerin var v.b.) Esner gibi yaparak kolunuzu arkaya atınız ve sarılınız. Ufaktan yanağına öpücük kondurunuz. Sarıldığınız elinizle kulak bölgesini seviniz, kulak memesiyle oynayınız.

Sonuç: Başarılı! Oh Yeah Türkiye ile başardınız. Tebrik ederiz.

Ürünümüz 500 Ml'lik bidonda gönderilmektedir.

mini-bidon-500-ml-blanc-36-gr.jpg

Fiyatı 49 TL'dir.
Kargo masrafı alıcıya aittir.

Yeni Çelebiler Kimya / Haldun Borantay
[email protected]

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ovetto senin açtığın başlıklara ölüyorum varya :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Anlattıklarına bak bir de resme bak,insan azıcık süsler bir şey yapar o kadar övdüğü ürüne :)

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
VALLAH bilmiyorum kim alır bunu :) Biraz zor gibi :D Ama yinede hayırlı satışlar..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
VALLAH bilmiyorum kim alır bunu :) Biraz zor gibi :D Ama yinede hayırlı satışlar..

Forumdan alıcı çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum ancak dışarıdan Türkiye genelinde yoğun bir satışımız var. Oh Yeah Türkiye'yi bir kez kullanan, bir daha vazgeçemez. Üstelik piyasada satılanlar 10 gr-150gr arasıyken bizimkisi 500 gr yani yarım kilo. 49 liraya yarım kilo afrodizyak alıyorsunuz. Sayemizde bayram ediyorsunuz.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Türkiye'de satışı legal mi bu ürünün? Ya da legal olarak devam eder mi? Bayiliği şuan Türkiye de nerelerde var biraz açıklarsanız sevinirim.. Teşekkürler.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ovetto süper adamsın başlıklarını takip ediyorum ölüyorum ya ölüyorum :) :D :D :D :tili:tili

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
500ml şişe ufakmış. 20 lik su şişesi formunda yok mu? Hatunun beynine etki etsede konu ben olunca dozun yüksek olması lazım. Evdeki sebile koyar bol bol sürerim ordan anca işe yarar bende :(

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Başımızı mı yıkacaz o bidonla? ver şöyle 50 - 150ml bişiler. Bir bidonu alalım, şişelere koyup bütün forum ahalisine dağıtırız, zaten herkese yeter bir bidon :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito