İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dogruysa Yaziklar olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yılların haberi bu.
+ ekonomik dar boğazla ne alakası var. olsa olsa şeref sahibi olmamak(anladınız siz onu) la alakası vardır
doğrumudur, yalan mıdır bilmem ama doğruysa
O.B. yapmıştır deseler inanırım.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekonomik dar boğazla şöyle bir alakası var. Artık sıcak savaş devri bitti. Ekonomik savaş var. Kısaca ABD nin istediğini istediği gibi idam etmesi ama bize idamı kaldırmakla iyi ettiniz demesi gibi bir şey. Bize böbürlenen AB nin ABD ye bir şey diyememesi v.s. v.s. Bundan 6-7 yıl önce (2001) krizi. Tererositlere cenaz arabası gönderenler o arabayı gönderebilirlermiydi. Kulak kesmelerden ne hallere geldik. sen hala <<<< Ekonomiyle ne alakası var diyorsun>>>> Bence biraz gözünü aç da dünyaya öyle bak dostum.
Delikli demir çıktı mertlik bozuldu demiş "Köroğlu". Ekonomik savaş çıktı mertlik bozuldu. Geçen Tempo nun eski sayılarından birinde okuyorum (6 ay öncesinin sabnırım) Irak kuzey yönetimi Serv'e atıfta bulunuyor kendi çıkarttıkları bazı yasalarda. ve bize zaten özerklik verilmişti diyorlar SERV de.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yıllar önce Tercüman gaztesi bunu manşetten haber yapmıştı. Gazete, bu resmin dedikleri gibi Türküye de değil, Lübnan(ülke ismi farklı olabilir, tam hatırlamıyorum) da bulunduğunu, bunu bilerek yaydıklarını, böylece vatandaşın devlete olan güvenini sarsmaki devlet ile milleti karşı karşıya getirmek amacında olduklarını yazmıştı ki, bence de mantıklısı bu. Sanmıyorum bu kadarına göz yumulacağını.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senelerdir aynı resim geçin bunları...

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine ayni resim hortlamis ve yine hedef degismemis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5