İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

doğum günü trextra

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçti ama çok sağolun yinede :p Yurdun 4 bir yanında neşeyle kutladık.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ah canım nasıl mütevazi hiç söylemez doğumgünüm diye bak. terazi burcu oluyosun sen şimdi büyük ihtimalle hülya avşarın burcu :p

Happy%20birthday%20cake.jpg

sağlıklı mutlu bi yeni yaş dilerim (pasta yapmak yine bana düştü heh)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Akrep burcuyum ben ya Hülya Avşarla hiçbir ortak noktam olmaz, olamaz, olmasında :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tartışmasız en sevki ve en tehlikeli burç; asla kendisini ele vermez, sıkı kin tutar, işini bitirmeden bırakmaz, istediğinden fazlasını vermez, kanlıdır...
demiş atalarımız

geçmiş doğum günün kutlu olsun

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilmiyorum valla herkes akrep burcu kin tutar diyor ama ben kavga ettiğim birine kızgınlık sebebimi unutuyorum birkaç gün içinde. Hatta bazı kişilere gidip ya biz niye konuşmuyoruz dediğimde olmuştur. :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bilmiyorum valla herkes akrep burcu kin tutar diyor ama ben kavga ettiğim birine kızgınlık sebebimi unutuyorum birkaç gün içinde. Hatta bazı kişilere gidip ya biz niye konuşmuyoruz dediğimde olmuştur. :)
yükselen burcunu ögrenirsen , daha iyi olur, aslında en önemli etken ay burcu'dur..ay burcu için doğum haritanın çıkması gerekiyor.uzun iş
tongue.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5