İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doğuş Gurubu izni ile Yasal olarak RadyoVoyage Beta Test başladı

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Player çok hoş cidden. Sanırım buna istek paneli, çalan şarkının adını ekleme gibi farklı şeyler yapılabilir.Mesela eminim her dinleyici yaşar bunu.. Aaa çalan şarkı harika adı ne acaba nasıl indircem yada tekrar nasıl dinlerim gibisinden :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Player çok hoş cidden. Sanırım buna istek paneli, çalan şarkının adını ekleme gibi farklı şeyler yapılabilir.Mesela eminim her dinleyici yaşar bunu.. Aaa çalan şarkı harika adı ne acaba nasıl indircem yada tekrar nasıl dinlerim gibisinden :)

:D selam acemi,
Player tasarımını yapan Çakır arkadaşımız adına teşekkürlerimi sunarım.
ama diger eklentiler ve fikirlerinizi aynen NTV gurubundaki arkadaşlara ilettim.
mutlaka buna uygun bir çözüm üretlebilir düşüncesindeyim.
şu ana kadar gelen mesajların içinde hiç kötü bir mesaj olmaması bizi ayrıca keyiflendiriyor.
2 gün + 1. saat 19 dakikadır çalışan beta yayınında kesilme yada parazit gibi kötü etkenler olmadan dinleyicilere ulaşması bizi heyecanlandırmıyor desek yalan olur :D

en kötü anında 19 online en iyi anında 208 online ile güne devam etmektedir.
bakalım bundan sonrası nasıl ilerleyecek.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Radyo arayüzü değişti.
artık sizinle birlikte kaç kişi dinliyor biliyorsunuz.
bizde bu sırada kim nerden gelmiş , ne kadar dinlemiş vsvs bu tür rapor datalarına sahip oluyoruz.
Saygılarımızla

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yeni arayüz de hoşuma gitti. Yalnız "sesi kapat" kısmı pek işlevsel olmamış gibi geldi.
Şu açıdan "sesi kapat" dedikten sonra "ses çubuğu" da sıfıra geliyor ve tekrar sesi açmak istediğinde çubuğu yukarı kaydırman gerekiyor.

Bu şekilde değilde "sesi kapat" dedikten sonra çubuk olduğu yerde dursa ve "sesi kapat" "sesi aç" olsa. ona tıklayınca bir önceki ses ayarından kaldığı yerden devam etse daha hoş olmaz mıydı ?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni arayüz de hoşuma gitti. Yalnız "sesi kapat" kısmı pek işlevsel olmamış gibi geldi.
Şu açıdan "sesi kapat" dedikten sonra "ses çubuğu" da sıfıra geliyor ve tekrar sesi açmak istediğinde çubuğu yukarı kaydırman gerekiyor.

Bu şekilde değilde "sesi kapat" dedikten sonra çubuk olduğu yerde dursa ve "sesi kapat" "sesi aç" olsa. ona tıklayınca bir önceki ses ayarından kaldığı yerden devam etse daha hoş olmaz mıydı ?

Sevgili dostum şu anda onu yapıyorum.
heyecandan unutmuşum onu eklemeyi :D
akşam bu söylediginde aktif olur.
Ses kalitesi ve yayın kalitesi konusundaki düşüncelerinide paylaşırsan sevinirim.
Saygılar Sevgiler.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:D
Bu arada bir müddet dinledim ve ses kalitesinide oldukça beğendim. Bunu da mesajıma yazakctım ama unuttum :D Özellikle sayfa açılınca çal tuşuna basınca bekletmeden çalmaya başlaması da güzel. Umarım yoğun zamanlarda da bu şekilde olur.

Kolay gelsin..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
çok güzel ve dinlenilesi melodiler çalıyorlar yahu çalışırken dinlemek için birebir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5