İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doktora bakın siz 100 sitesi varmış

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun Kotu Yanı Bazıları Bu İşte İyi Para Varmıd Dİye Bu İşe Kalkınmasıdır.
Ve COk Kotu Bişey Cocuk uygun-değilsu Rezilce Bişey. Bravo Emniyet Teşkilatına Gercekten Helal Olsun.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam bu işten daha fazla kazanıyordu heralde baksana doktorluk sanki onun için ek bi iş ... cocuk uygun-değilsu .. yazık

S

SupRAdyN

Misafir
waybe ulkemizdeki adaletsizlige bak bir doktor özel hastanede görev yapıyo milyarlar kazanıyo ve eşide dogum uzmanı buda guzel paralar kazanıyodur. girdigi işe bak yazııık brokrat yemini etmiş insanlara yakışmıyo böle seyler.
ama gelelimki 300 ytl gibi asgari ucretle calısanlar var ulkemizde. cok yazık iffetle kınıyorum gözünüzü toprak doyursun. senin ve senin gibilerin

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar türkiyedeki çoğu sağlık sitesinin ve sanırım bunun yanında bu tip sitelerin sahipleri doktorlar bu adamlar meraktan başlayıp web işine giriyorlar ama sonra sanırım biraz asosyallikten olsa gerek bu yönlere kayıyorlar

içlerinde çok iyileri de var tabiiki ama bu tip sapkınlar da yok değil, bu incelenmesi gereken bir durum aslında doktor zaten iyi para kazanan biri birde bu tip işlere girmesi cok ilginç gerçekten de

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hadi absürt tamamda ..çocuk uygun-değilsu neden yayınlıyorsun ? adi misin ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar daha kesinlesmis bir yargı kararı olmadığı için lütfen suçluymus gibi davranmayın insanlara. böyle bir durumda forum.iyinet.com hukuki olarak sorumlu olacaktır. biraz da forumu düsünerek mesaj yazın. henüz gözaltındalar gazetelerden okuduğumuz kadarıyla. lütfen 2 kere düsünün 1 kere yazın..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
supradyn, katılıyorum sana ama biraz daha özenli yazman mümkün mü pek anlaşılmıyor yazdığın.

ayrıca ploop haklı. bi kesinleşsin de daha sonra toplu küfür seansına başlarız bu iğrençlikleri yapanlara..

ayrıca böyle olaylarda sürekli sövüyoruz da keşke biraz icraat görsek (ilk başta kendimden bahsediyorum) bence bizler de elimizden gelecek bişey varsa mücadele etmeliyiz.. yasal çerçeveler dahilinde

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün 6 kişi daha gözaltına alındı
ama haber başlığı "p*rn* site sahipleri gözaltına alındı" idi

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sormayın absürt sponsorları bilem koymuyom bu sıralar sityelerime :>
dİKKATLİ OLMAK LAZIM BUNDAN SONRA ...
nerede o eski internet günleri.. artıkın opolis hemen tepende.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Son 2 Günde yaklaşık 10 - 15 arkadaşımın listelerine Küçük Kız cocugu havasında kişiler eklenmekte en son büğün bana eklendi ve şey varmı ney dedigimde smiley ifade sonra yaşın kaç büyükmüssün filan muhabbeti oldu bende dedim güzel kardeşim işiniz yokmu gidin ders çalışın.. vel hasıl acaba birileri bir operesyan içindemi diye düşünüyorum sizlerdende bu şekilde eklenen varmı açıkcası merak ediyorum.

Konuya gelince Ahlaksız olan herşeye toplum olarak karşı cıkmamız gerekiyor. özellikle cocuk uygun-değilsu ahlak çöküntüsünün en bariz örneği lütfen değerlerimize sahip çıkalım.

Sayğılarımla.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sizlerin yerine de demiş olayım, ben telefondaki görüşmemizin sonunda ona şerefsiz olduğunu söylemiştim.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Son 2 Günde yaklaşık 10 - 15 arkadaşımın listelerine Küçük Kız cocugu havasında kişiler eklenmekte en son büğün bana eklendi ve şey varmı ney dedigimde smiley ifade sonra yaşın kaç büyükmüssün filan muhabbeti oldu bende dedim güzel kardeşim işiniz yokmu gidin ders çalışın.. vel hasıl acaba birileri bir operesyan içindemi diye düşünüyorum sizlerdende bu şekilde eklenen varmı açıkcası merak ediyorum.

Konuya gelince Ahlaksız olan herşeye toplum olarak karşı cıkmamız gerekiyor. özellikle cocuk uygun-değilsu ahlak çöküntüsünün en bariz örneği lütfen değerlerimize sahip çıkalım.

Sayğılarımla.

banada geçenlerde;

Real 2-12yo. lolitas. Real amateur childrens. Over 100.000 photos. WELCOME: xxxxxxx xxxxxxx Для отписки от рассылки пройдите по ссылке: xxxxxxx

diye bir mail geldi. site linklerini editledim ne olur ne olmaz. bi an noluyo lan dedim. şimdi bu ç. uygun-değilsu yüzünden ç. uygun-değilsu olayına girmeyenlerde karambole gitmesinde :s

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
eğer veriyi otomatik çeken tgp siteleriniz varsa hepiniz karamboldesiniz. ona göre dikkatli olun arkadaşlar. tutuklananların çoğu tgp lerin kurbanı oldu...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle insanların kafaya takacak sorunları yokki. Adamın çocuğu varmış ama sorun bakalım bundan haberi varmı. Çocuğu olan bir insan bilirki her evlat her ana babaya göre çok çok kıymetlidir. bu bir psikopatlık başka bişey değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5