İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

döküman scripti

H

hibrahim

Misafir
arkadaşlar basit bir döküman scripti arıyorum php olması lazım..
4-5 kategori var ve her kategoride 30-40 dokuman bu kadar (bu dokumanları yonetebileceğim scripti arıyorum gerektiğinde eklemeler vs yapabileyim.)
bildiğiniz böylee bir script varmı yada ne diye aratabilirim istediğimi anladıysanız script aleminde buna ne deniyor:)
şimdiden teşekkürler

H

hibrahim

Misafir
mantık öle yani ancak akreplist aklımdaki proje para harcamaya değecek birşey değil o yuzden irtibata gerek yok...

N

nsbil

Misafir
sen bile biliyorsun akrep in parasiz birsey yapmiyacagini halil ibrahim helal olsun :)

H

hibrahim

Misafir
ee az cok tanıyoz birbirimizi ama benim istediğim çok basit ya birisi çıksa yazabilir yani o derece ama ben sadece bu tip scriptlere ne denir onu öğrensem araştırıcam content management deniyo galiba ama bulduklarım çok profesyonel..

H

hibrahim

Misafir
akreplist bence kulak asma yani tabiki herşeyin bir karşılığı olacak eğer benim elimdeki proje para vermeye değseydi seninle konuşurdum para meselesini ama değmediki için gerek yok yani sana karşı birşeyim yok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5