İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıcı [email protected]

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar [email protected] ( CHELEVENT ) bana 30 lira karşılığında www.mygeyik.net e 650 post attırdı.Geçen Cuma ödeme yapacaktı.Her gün msnde olan adam cuma günü msnde yoktu.Beni engellediğini anladım bir arkadaştan eklemesini istedim.Arkadaşımda açık bende kapalı topluda p.tesi yatırcam dedi.Şuan ortada yok Allah'a havale ediyorum.Zaten eskiden çok kişiyi dolandırdığını söyledi.Bu dolandırcı ile ilgili bilgiler burada iş yapmamanızı tavsiye ederim.

ADI SOYADI: LEVENT DOĞAN
YAŞADIĞI ŞEHİR: MALATYA
Diğer forumlardaki nicki: leventdogan__
KULLANDIĞI MSN ADRESLERİ: [email protected]
[email protected]

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dur dostum biraz sabret yahu...cuma günü bende birinden rapid almıştım ödemesini ancak dün yapabildim. onunda belki benim gibi hafta sonu işleri çıkmıştır her zaman heryerde internet veya banka bulunmuyor...
adamı tanımam etmem ama bugunde yapmassa haklısın diyebilirm :)

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dur dostum biraz sabret yahu...cuma günü bende birinden rapid almıştım ödemesini ancak dün yapabildim. onunda belki benim gibi hafta sonu işleri çıkmıştır her zaman heryerde internet veya banka bulunmuyor...
adamı tanımam etmem ama bugunde yapmassa haklısın diyebilirm :)

adam zaten cuma günü msn den çıktı bu saate kadar girmedi.önceden piyasayı dolandırdığınıda söledi.herif dolandırıcı sizide dolandırmasın...

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecmiş olsun arkadasım karsındaki adam adam olup ödemesini yapma gibi bi niyeti olsa bi kere seni msnde engellemesdi tabi gene ALLAH bilir ama ben sanmıyorum

benide bir malatyalı dolandırdı

nicki gokhancelik
msn si [email protected]

sitesi http://www.bayan.us/

adı gökhan malatyalıymıs 23 yasındaymıs sakın inanmayın dolandırıcıdır kendisi iş yapmayın sakın

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş malatyalılıkta değil bende malatyalıyım.adresini verse güzel güzel okşicam ama herif şerefsiz.daha demin abimin msn'inden ekledim bana kimsiniz dio.ağzıma geleni söyledim.bence sende sitesine gir google reklamlarına ard arda 10 defa tıkla banlasında görsün günü

BerivaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır yanlıs anlamayın malatyalılara yönelik demedim ben beni dolandıranda malatyalıydı dedim tabiki her milletin iyiside var böyle adam kılıklısıda var malesef

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandıracak adam gerçekten yaşadığı şehri söyler mi? Yaşadığı şehri de uydurmuştur.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Anlamadığım adam önceden başkalarını dolandırdığını söylemişken niye inatla iş yapıyosunuz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha öncede belirttim,ticaret yaparken mutlaka elinizde somut bilgiler olsun.O somut bilgiler ile hakkınızı arayabilirsiniz.Geçmiş olsun...

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşalr iş yaparken itrade,mesaj sayısı ve üyelik tarihine göre hareket edin

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlamadığım adam önceden başkalarını dolandırdığını söylemişken niye inatla iş yapıyosunuz.

bak ahbab adamın dolandırıcı olduğunu iş bittikten sora örendim.birisi daha post attıracaktı (dolandırıcı) msn ini arattım.dolandırıcı die konu açılmış sen dolandırısın dedim.engelledi beni.sizde aratın msn ini ne mal olduu ortaya çıkar.bu konuyuda ondan açtım.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahbap filan ne oluyorsun,üslubüne biraz dikkat et.
anladım mağdursun,ama Türkçe'ni güzelleştirmen lazım.böyle olmaz.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kimse size dolandırıcı demiyor. Ama yeni üyelerle iş yapmak her zaman risklidir.

Sonuçta kim olduğunu bilmiyoruz ve ne şekilde iş yaptığını da bilmiyoruz. Ama mesela çok eski tarihte üye olup, yüzlerce mesaj yazmış olup, bir de üstüne çok iyi iTrader'a sahip birine, sanırım biraz daha güvenebiliriz.

Sonuçta o tür adamlar, bir alışveriş için itibarlarını kaybetmek istemezler.

Ama yine de her ne şekilde olursa olsun, "dikkatli" olmak gerekiyor.

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu ana kadar burdan bir kez Paypal alma işlemi yaptım..
Arkadaş güvenilir çıktı ve işlem 5 dakika içinde sonlandı.
Daha önce bir sitede Çinli'nin birinden kazık yemiştim. E-gold kullandığım zamanlar adam 5 dolarımı götürmüştü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5