İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Dolandırıcı Murat Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

danqerpeach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bugün Facebook Sayfası İçin @HYB3T nickli adi insanla konuştum skypeden 170 tl karşılığı 46k sayfamı sattım ve tuttur.com aa ödememi yaptığını syledi snra hem facebooktan hem skypeden sildi ama ben bilişim suçlarına başvurucam pazartesi facebook adresi ve skype bilgisi var ipden mutlaka çıkar ortaya dikkatli olun ve adminler lütfen banlayın @HYB3T nickli dolandırıcıyı bylesini sitede barındırmayın

bilgileri : facebook https://www.facebook.com/muratlondr4

profili :http://forum.iyinet.com/uyeler/64215-hyb3t.html

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bugün Facebook Sayfası İçin @HYB3T nickli adi insanla konuştum skypeden 170 tl karşılığı 6k sayfamı sattım ve tuttur.com aa ödememi yaptığını syledi snra hem facebooktan hem skypeden sildi ama ben bilişim suçlarına başvurucam pazartesi facebook adresi ve skype bilgisi var ipden mutlaka çıkar ortaya dikkatli olun ve adminler lütfen banlayın @HYB3T nickli dolandırıcıyı bylesini sitede barındırmayın

bilgileri : facebook https://www.facebook.com/muratlondr4

kanıt olmadan şikayet konusu açamazsınız lütfen aranızda geçen konuşmaların ekran görüntülerini ekleyiniz.

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şikayet edilen üye konuya çağrılmıştır.

HYB3T

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ben boyle bir kisile hic konusmadim kendisi beni karistiriyor galiba :S istedigi yere sikayet edebilir dedigi kisiyi ben bu kisile ilk kez konusuyorum

ve cok merak ediyorum bu arkadas iyinetten pm felan aldimi benden aldisa screenshot koyabilirmi ? veya nickimi gormamis mi ?

kisi niye cevap yazmiyor ?

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şikayet edilen üye konuya çağrılmıştır,

danqerpeach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevap yazarım merak etme bu ******** insan beni skypdn ekledi konuşmadysam skype yazışması ne oluyor 170 tl ye anlaştık ve facebook sayfamı aldı ödemeyi yapmadı engelledi facebooktan ve skypedn bilişim suçları ortaya çıkarır merak etme yazışmaları hafızanı geri getirir . sizin gibi üç beş kuruş için böyle adilik yapanlar yüzünden insanlık öldü bana Kuran - ı Kerim üstüne yemin et öyleyse çünki ben ederim

HYB3T

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
:S ben yapmadigim birsey icin niye yemin ediyim o zaman bilgi isleme birak, ve ben skype kullanmiyom bu 1 ve sende mantik yokmu iyinetten pm istemiyorsun bu 2 , ve sen benim burda adimi karalamaya calisiyon bu 3.

Bana onun ben oldugunu kanitla once

danqerpeach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açtığn bir konuda skype adresini zaten vermiştin aramada buldum yani bi tarafımdan uydurack değilim merak etme çoktan verdim bilgilerini . alnın aksa yemin etmeden çekinmezsin . Ben paranın peşinde değilm ama hakkımı haram zikkım ediyorum sana olmaz olsun senin gibileri

HYB3T

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sen once o skype da konusudugun ben oldugumu kanitla ! Cunku daha hayatimda skype kullanmadim! Ve umurumda degil siteden ban olsam mahkemelik olsamda cunku ben yapmadim ;)

danqerpeach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu açmışsn olum altında skype adresin var ! Ve evet verdim bilişim suçlarına gerekeni yapacaklar benim uğraşmama artık gerek yok iki kuruş için şerefszlik yapan kimse ortaya çıkacak.laf kalabalığı yapıp kanıt istemekle olduyor rabbim şahit diğer dünyada elim yakanda olacak

demin baktım konudan skype adresini kaldırdrmışsın ama düzenleme tarihi yazıyor 6.1.2014 yani şikayetten sonra !

HYB3T

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Acaba sen benim adimi karalamaya calisma :) pm de yazdigin gibi pazartesini beklede bakak kimmis

danqerpeach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ad karalama değil . Konuyu düzenlemişsn işte zeki olduğunu düşünüyorsun ama merak etme yanına kar kalmayacak

danqerpeach

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kıvır bakalım nereye kadar ! Ben yemin etmeye hazırım skype adresini sildiğne konudan peki sen ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Pavilion senin davana karışıyorum kusura bakmayasın
HYB3T adlı kişi yalan söylüyor. konuların orjinal halini görebildiğimizi bilmiyor sanırım. değiştirdiği konusunda sadece Skype: muratganidagli27 kısmı silinmiş.
bu yüzden kendisine uzaklaştırma verebilirsin.
danqerpeach, bu kişiyi buradan uzaklaştırmaktan başka birşey gelmiyor elimizden. sen dilekçeni yaz. bilişim suçları ilgilensin arkadaşla...

pavilion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pavilion senin davana karışıyorum kusura bakmayasın
HYB3T adlı kişi yalan söylüyor. konuların orjinal halini görebildiğimizi bilmiyor sanırım. değiştirdiği konusunda sadece Skype: muratganidagli27 kısmı silinmiş.
bu yüzden kendisine uzaklaştırma verebilirsin.
danqerpeach, bu kişiyi buradan uzaklaştırmaktan başka birşey gelmiyor elimizden. sen dilekçeni yaz. bilişim suçları ilgilensin arkadaşla...

rica ederim estagfurullah, HYB3T ye uzaklaştırma verilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5