İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DOLANDIRICI MURAT İncegöz [email protected] IBIL - ChuckBass

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar benim başıma geldi sizinkinede gelmesin diye yazıyorum.

ChuckBass ve IBIL dolandırıcıları beni tufaya getirdiler. Chuckbass güvenilir bir abim paypal alacak dedi bende ok dedim. IBIL beni profiline ekledi. r10'daki profiline baktım bir Allah'ın kulu kötü yazmamış. Bende iyinetten PM atmasıı istedim ve attı. Buraya kadar sorun yok.

iTrader'ı benden fazla olduğu içinde önce parayı gönderdim fakat 30 sn makinaya reset atıcam gelecem dedi ve gidiş o gidiş. Gelen giden yok. Paypalıda göndermedi

125$ dolandırıldım. Başkaları dolandırılmasın diye yazıyorum. Kimsenin profiline iTrader'ına bakıp aldanmayın.

Allah paramın acısını Chuckbass'ın ve IBIL'in (Murat İncegöz) çoluğundan çocuğundan çıkarsın. Ailesinden tüm sevdiklerindenden çıkarsın diyorum.

Eğer 180 lira için bu bedduaları yiyebiliyorsa benim paramı da çatır çatır yesinler. Problem değil. Öbür dünyada hesaplaşırız.

Aşağıda hesap bilgilerini veriyorum ve bu konunun hep sabit kalmasını istiyorum. Başkaları kandırılmasın diye.

CAHİT incegöz - 536 353****

Cahit İNCEGÖZ (Babasının hesap numarası)

İşbankası hesabı

hesap no: 0231***
sube: 7302

[email protected]

Umarım daha fazla kişiyi dolandırmaz.

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Babasıyla konuştum ilgileneceğini söyledi

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu tarz olaylar üzücü fakat biz iyinette yinede kanıtı olmayan olaylara sıcak bakmıyoruz, ayrıca bu kadar bedduada hoş değil. Beddua döner dolaşır sahibini bulurmuş.
Kanıtınızla birlikte buraya yazarsanız o zaman bizde inanırız.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçenler IBIL ile 30 USD lik bir paypal alışverişimiz oldu, hızlıca işlem gerçekleştirdik iki taraflı.. Şimdilik bir sorun söz konusu değil.

Bir aksilik olmasın ? Kendisi ile görüştünüz mü

paypal göndersiyseniz geri çekin

Okumadan yorumlamışsınız, 180 TL göndermiş fakat paypalını alalamış..

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar haklısınız msn loglarını koyacağım.

Babasıyla görüştüm ilgileneceğini söyledi. Annesiyle görüştüm ilgileneceğini söyledi ama şimdi son 2 saatti aralıksız arıyorum açan yok. Babası tüm gün telefonlarımı açmadı. Geri dönüş yapmadı.

Beddua eğer haksız yere edilirse sahibine döner ama söz konusunu benim emeğim ve çok kurgulu bir şekilde dolandırdı beni.

Aksilik yok babasına "şifremi çalıp para istemişler" gibi bir yalan uydurmuş. Fakat gel görki parasını babasının hesabına gönderdim. Bu demektir ki şifresi çalınmadı kendisi paramı çaldı.

Telefonlarıma cevap verilmiyor. Ailecek bu işi yaptıklaırnı bile düşünüyorum. Birazdan göndereceğim kanıtları.

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn screenshot'ları:

http://akin.me/cahit/1.jpg
http://akin.me/cahit/2.jpg
http://akin.me/cahit/3.jpg

Lütfen söylediklerimi dikkate alın ve alışverişlerinizi ona göre yapınç r10'da dolandırmadığı kimse kalmamış. Bu forumda bir kaç arkadaşı şimdi bu mesajı yalanlayacaklardır ama itimat etmeyin.

Şerefsizin tekidir. Umuyorumki Babası dürüst çıksın. Paramı kurtarmamın tek yolu babasının dürüst çıkması.

Saygılar

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mağduriyete sebep olan kişinin IYINET Forumlarında ki rumuzu iBiL-midir? Yukarıda 2 adet rumuz vermişsiniz. Birisi bizim veritabanımızda yok.

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet iBiL'dir. Msn de'de belirtmiş kendisi. r10'dan dolandırdılar. Diğeri r10'daki bir arkadaşı.

aerte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Babasıyla irtibat kuramazsam Cumhuriyet Savcılığına gidiyorum. Burdan kendisine ve arkadaşlarına duyurulur.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlgili mağduriyeti yaşatan kişi IYINET Forumlarından süresiz uzaklaştırılmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi