İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıcı Paymoment, Birol Dalbudak

MKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce adını birçok kez sahte com.tr alan adları ile çeşitli dolandırıcılıklar yada facebook.com.tr alan adı üzerinde Phishing yöntemi ile kişilerin bilgilerini çalma girişimleri ile duyduğumuz Birol Dalbudak Gen.as şirketi ile birlikte düzeldi artık düzgün işlere girecek diye düşünürken bu seferde Paymoment.com yada Sanalpos.com.tr ile dolandırıcılıklarına soh hızla devam ediyor ki Temmuz ayından kalan ödemeleri bile 3 aydır insanları bugün yarın bayramdan önce bayramdan sonra şeklinde oyalayıp telefonlara dahi çıkmadan geçiştirip unutturabileceğini sanıyorlar sanırım. Bu vatandaşlar ile çalışıp sıkıntı yaşayan haklarını yasal yöntemler ile aramayı düşünenler var mı?

Birol Dalbudak
Kizilirmak Caddesi No:51/3 Kocatepe
Ankara, 16050
Tel : 0541 434 5001
Tel : 0312 484 2514

Resimde görüldüğü üzere kendilerinden 3.700ytl lik alacağımız 3 aydır bekliyor.
http://nixtr.com/paymoment-panel.jpg

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Türk bankasından aldığı posu sizlere kullandıran ve bunun yasal olduğunu iddia eden bir insanla neden çalıştınız ?

Neden araştırmadınız ?

MKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk bankası olduğunu bilsek zamanında düzgün birilerine benziyorlardı ama zamanla kokusu çıktı işte.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sizin de çok büyük hatanız var.
Bir telefon açıp sorsanız zaten kendileri söyleyeceklerdi.
Alparslan var orada esas çıban başı kendisidir. :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Daha önce adını birçok kez sahte com.tr alan adları ile çeşitli dolandırıcılıklar yada facebook.com.tr alan adı üzerinde Phishing yöntemi ile kişilerin bilgilerini çalma girişimleri ile duyduğumuz Birol Dalbudak Gen.as şirketi ile birlikte düzeldi artık düzgün işlere girecek diye düşünürken bu seferde Paymoment.com yada Sanalpos.com.tr ile dolandırıcılıklarına soh hızla devam ediyor ki Temmuz ayından kalan ödemeleri bile 3 aydır insanları bugün yarın bayramdan önce bayramdan sonra şeklinde oyalayıp telefonlara dahi çıkmadan geçiştirip unutturabileceğini sanıyorlar sanırım. Bu vatandaşlar ile çalışıp sıkıntı yaşayan haklarını yasal yöntemler ile aramayı düşünenler var mı?

Birol Dalbudak
Kizilirmak Caddesi No:51/3 Kocatepe
Ankara, 16050
Tel : 0541 434 5001
Tel : 0312 484 2514

Resimde görüldüğü üzere kendilerinden 3.700ytl lik alacağımız 3 aydır bekliyor.
http://nixtr.com/paymoment-panel.jpg

ankaranın posta kodu 06 ile başlıyor. başta ordan kaybetmişler. hele bölgeninki 066**

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir takım araştırmalarım sonucu , belirtmiş olduğunuz firma mevcuttur ve belirtmiş olduğunuz gibi Yönetim kurulu başkanı Birol dalbudak tır.

Firmanın işleyiş alanını bilmemekle beraber yukarıda belirtmiş olduğunuz bilgilerin bir kısmını düzeltmekte fayda görüyorum.

Belirtmiş olduğunuz firma Ankara Ticaret Siciline kayıtlı olup sicil numarası 234250 dir.

Firma yönetim kurulu 14/5/2008 tarihinde adres değişikliğine gitmiştir. Yeni adres ve eski adres bilgisini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Umarım işinize yarar.

İlgili karar alıntısı ;

adresdnd8.jpg

Yukarıda ki verilerin alındığı kaynak : TTSG , Sayı 7065 , Sayfa 36

MKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler sepulchral olmazsa adreslerine gidip kendileri ile konuyu detaylı görüşmekte fayda var.

forumvakti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MKURT kardeşiminde dedigi gibi 3 aydır degilde son 1.5 aydır haftada en az 3 kez aradım

son ödememi alamadım 3 ayı gecti bugun yarın bugun yarın die bekletti sanırım birol bey bu konuda kimseyi tınlamıyor site yoneticilerinin hiç birine ödeme yapmamış

forumvakti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eni Oda Sicil No 58 / 2912
Yeni Meslek Grubu Adı TELEKOMÜNİKASYON VE ELEKTRONİK MALZEMELER İMALAT VE SATICILARI MESLEK KOMİTESİ MESLEK KOMİTESİ
Ticaret Sicil No 234250
Ünvan GEN TELEKOMÜNİKASYON SANAL VE ELEKTRONİK MAĞAZACILIK BİLİŞİM İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ
Tescil Adresi GAZİ ÜNİVERSİTESİ GÖLBAŞI YERLEŞKESİ TEKNOPLAZA BİNASI (A BLOK ZEMİR KAT AZ13) GÖLBAŞI ANKARA
Sermaye 50000 YTL
Vergi No 3910304069
Vergi Dairesi ÇANKAYA / ANKARA
Ortaklar
Ortak Adı Ortak Tipi Pay TL Pay % Başlama Bitiş
BİROL DALBUDAK Şahıs 17500 35
KURTULUŞ ÜLKER Şahıs 17500 35
AYTÜN DALBUDAK Şahıs 5000 10
NURAY ÖZTÜRK Şahıs 5000 10
REŞAT ÜLKER Şahıs 5000 10
Yetkililer

DIKKAT!
Lütfen kirmizi alanlarin dogrulugunu kontrol ediniz.
Yanlislik varsa Odamiza müracaat ediniz.

sonodeme.jpg

adam hala paramı odemedi yaws şikeyet merci neresi sizce nereye başvuralım sanal 1 sene oldu nerdeyse ama hala posları aktif hesap numaramdan dıkate alıp savcılıga baş vurmadan odememi yapar ilgili arkadaş umarım

X

Xman

Misafir
Bu kişi foruma üyemi, üye ise siz anlaşmanızı iyinetteki bir ilanına göre falanmı yaptınız, konunun iyinetle ilgili olan kısmını öğrenebilirmiyim.

Bizim komuşuyuda kiracısı dolandırdı 5 aylık kira takıp gece yarısı evi boşaltıp kaçmışlar ama ben burada onlarla ilgili dolandırıcı konusu açmadım.

Sizin olayınızda dolandırıcı olan şahıs iyinet üzerindenmi dolandırdı sizi, eğer öyle ise nicki ve konuyla ilgili postun linkini verebilirmisiniz.

forumvakti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wpturkiye bu foruma uye olan bir cok sosyal arkadaşlık sstemi webmastırlar bu adamın sistemin kullandı ve dolandırıldı bunu burda yazmak son derece normal istedin bilgileri kendin araştırmalısın ben nickini felan varmı yokmu uyemi bilemem foruma ama emınım okuyordur burdaki yazıları

X

Xman

Misafir
Bu forumda herhangi bir eylemi ve üyeliği olmayan biriyle ilgili böyle bir konu açılması bana göre yanlış( büyük kitleleri etkileyen toplumsal bir eylem olsa anlarım) bu benim kişisel fikrim.

Size kolay gelsin ;)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Dolandırıcıları ifşa etmekten daha doğru bir eylem yoktur.
Dolandırıcı forumda mı yoksa değil mi diye araştırıp eğer yoksa "ay ay aman sakın açmayalım konu falan adam forumda yokmuş" mu denecek ?

-

Sonuçta siz de illegal bir iş yaparak bu riski kabul etmiş oluyorsunuz.Türk poslarında arkadaşlık sitelerinin satışları yapılamaz.E illegal yaparsanız da ancak bu kadar olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5