İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var dolandırıcılık hakkında

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şahısla daha önceleri bir proje üzerinde ayrı ayrı olmak üzere 45tl ve toplamda 2 adet çalışma yapılmış ve bilgisi kabulu üzere 1 adet çalışma iptal edilmişti. Fakat kendisi ücreti iade edeceğim diye yaklaşık 3 aydır oyalıyor. muahattab kişi osman ferdi olmez beydir .Bu konudan @iyinet adlı kişininde bilgisi vardır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kendisi şuan yönetici konumunda değil. başlığı değiştiriyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Kendisinin aciklamasi olabilir. Bekleyelim 2 gun

Osman Ferdi Ölmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son durum nedir? bayağı bir gün geçti

Öncelikle sizi dolandırdığım felen yok benim sadece takıldıgım mevzu iş yaptırıp çalışmayı sonra almak istemeyip ödeme yapmamı istemeniz bana garanti bankası bilgileri atınız birçok bankaya gittiğim halde sorun olustu ve bunun ekran görüntülerini gönderdim hala gönderebilirim garanti bankası yada iş bankası hesap bilgilerinizi [email protected] adresine gönderin . şuan il dısındayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5