İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıldık Arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar Sohbetruzgari.com Sitesi Sahibi Clonist nickli sahısla 2 site icin anlastık 1250 ytl olarak 1100 ytlsini yolladık 150 ytlsi kaldı ama bu adam bize sadece sitenin birisini 1 ay sonra devrettin ondan sonrada bana geldi dediki site icin fiyatlar 1750 die anlastık dedi 650 daha yolla siteyi devredeyim dedi logları göstercem sizden istedigim bu adamla iş yapmayın hakaret edecemde foruma ters düsüor işte
Sizden İstedigim herseyi dikkatlice okuyun ve yanına kırmızı cizgi cektigim yerlerde daha cok dikkat edin

Log 1 Log 2 Log 3 Log 4 Log 5

Bunlar sadece kücük bi bölüm ben bütün loglarla ve dekontla avukatımız sayesinde mahkemeye basvurucam
Bu arada nasil güvenipte gönderdin parayı derseniz bu kanı bozuga sohbetruzgari.com u ben satmıstım güvendim güvencim boşa cıktı

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Geçmiş olsun, yargı süreci sonunda bizi bilgilendirseniz sevinirim.
Konu yorumlara yer vermemek için kitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5