İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Dolandırıldım. (Vup Bilişim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezginex

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar/Yetkililer,

Ben bugün forum .iyinet .com/facebook-ticaret/216276-facebook-bayilik-paneli-kacirma-ilk-5-kisiye-uygun-fiyat.html( Boşlukları kaldırın) bu linkten alışveriş yaptım. Beni dolandırdı.Msn ile konuştuk konuştuk( Malesef msn konuşmaları kayıtlı değil ). Aslında mallık bende ki google de arama yapıp işlerini görmedim. Konu başlığına Vup Bilişim yazmamın sebebi googleden aradıklarında dolandırıcı olduğu belli olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 5178
Gördüğünüz üzere paypaldan parayı yatırdım ve panel id şifre vermeden beni engelledi. Ben yasal olarak ta şikayet etmek istiyorum. Bunun için bilişim suçlarına mı başvurmalıyım ne yapmalıyım?

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka forumlarda da gördüm aynı ismi ve sahtekârlık kelimesini, bulup döveceksin ki adam olsunlar.. yanlarına kaldıkca şımarıyorlar arkadaş

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar/Yetkililer,

Ben bugün forum .iyinet .com/facebook-ticaret/216276-facebook-bayilik-paneli-kacirma-ilk-5-kisiye-uygun-fiyat.html( Boşlukları kaldırın) bu linkten alışveriş yaptım. Beni dolandırdı.Msn ile konuştuk konuştuk( Malesef msn konuşmaları kayıtlı değil ). Aslında mallık bende ki google de arama yapıp işlerini görmedim. Konu başlığına Vup Bilişim yazmamın sebebi googleden aradıklarında dolandırıcı olduğu belli olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 5178
Gördüğünüz üzere paypaldan parayı yatırdım ve panel id şifre vermeden beni engelledi. Ben yasal olarak ta şikayet etmek istiyorum. Bunun için bilişim suçlarına mı başvurmalıyım ne yapmalıyım?

bilişim suçları şube müdürlüğüne başvuru yapabilirsin geçmiş olsun

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kişinin son aktivitesi : 15:06.

Online olduğunda herhangi bir cevap vermezse gerekeni yapacağım.

Vup

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ben parayı bir üstüme verdim onunla iletişim geçin msn adresi : [email protected]

zaten dikkat ederseniz verdiğim demo adresinde bu adres var ben parayı ettim edip komusyonumu alacağım hala cevap yok

- - - -Güncellendi - - - - - -

bu arada benden şikayetçi olmadan iyi düşünün facebook panel alımı satımı yasaktır. araştırın

sezginex

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ben parayı bir üstüme verdim onunla iletişim geçin msn adresi : info(et)vup bilisim(nokta)(kom) [msn okunusu gibidir düzeltin)

zaten dikkat ederseniz verdiğim demo adresinde bu adres var ben parayı ettim edip komusyonumu alacağım hala cevap yok

Terbiyesizlik yapma. Eninde sonunda bilişim suçlarına gidecek bu konu paramı iade etmezsen. Yarın başvuracağım. Bilişim suçları'ndan sonuç çıkmaz ise polise gideceğim. Ben size hemen alabilir miyim dedim sizde evet alabilirsiniz dediniz. Parayı yolladım. Tam gmail.com'a e-mail geldi paranız gönderildi diye ardından msn adresin çevrimdışı oldu. Zaten internette birkaç tane daha şikayetler var. Onlarda bir anda üstüne binecektir bilişim suçlarına şikayet edince. Seçim senin.

ben parayı bir üstüme verdim onunla iletişim geçin msn adresi : info(et)vup bilisim(nokta)(kom) [msn okunusu gibidir düzeltin)

bu arada benden şikayetçi olmadan iyi düşünün facebook panel alımı satımı yasaktır. araştırın

Güncellemeye bak. Birde beni tehtid ediyor. Ya ikimizde yanarız yada ikimizde yanmayız diyor. Yanalım ulan ikimizde yanalım. Bakalım kimin suçları daha fazla çıkacak.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alıcı üstünüzle değil, sizinle alışveriş yapmış. Sorumluluk size aittir.
20 Liranın komisyonu ne 3 Lira mı, 5 lira mı ? Ben vereyim sana o komisyonu da insanları dolandırıp, kandırıp boştan yere günaha girme.

Kişi süresiz banlanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5