İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxarcaxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burdan biriyle anlaştık.Parasını yollamama rağmen abone kasmadı. 4.5 TL yolladım.Bu işlem için facebook mobil onayı gerekiyormuş:Hata veriyormuş.Bişeyler diyor.Şimdi de facebooktan cevap vermiyor.Sanırım dolandırıldım.Burdaki nicki xlynia99.Günahını almak istemiyorum ama şimdi olay bu durumda.Cevap falan vermiyo.

xxarcaxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu adam çok kişiye abone kasmış bana gelince böyle oldu anlamadım yemın edıyorum helal etmem o parayı 1 saat içince cevap vermezse.Dava bile acarım telefon numarası adresi var nasıl olsa

- - - -Güncellendi - - - - - -

arkadaşlar çok özür diliyorum bi yanlıs anlasılma oldu.Bu adam çok abone kasmış başıma daha önce de böyle olaylar gelmişti o yüzden panik oldum kendisinden de çok özür diliyorum.

xlynia99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farrkk Tunay
paşam onay yapmaya calıs
ben 10 dakika duşa girip
geliyorum
halledersen yaz bana
hallettim diye

38 dakika önce Arca Alper Keçeci
tamam olcak gibi değil ama bekliyorum
ya benım telefonum zaten onaylıymıs ıptal edıp tekrar gönderiyim dedim şimdi tamamen batırdım ya: s
orda mısın

Farrkk Tunay

Sa paşam
Önce adam gibi konusmayı ögren
ben sana ne dedim

5 dakika önce Farrkk Tunay
banyodayım dedim
hemen mal gibi dolandırıcı
muamelesi
yapmayı bırak
4 tl yi dolandırıp kaçıcak adam değilim

4 dakika önce Arca Alper Keçeci
özür dilerim bak başıma daha önce çok geldi öyle biri sandım seni sonradan anladım zaten çok kişiye abone kasmışsın çok özür dilerim

aramızda son 5 dakika içinde geçen konuşmalar burada , arkadaşında gerekli açıklamayı yapmasını bekliyorum , Bu tür olaylar ile sık sık karşılaşırız dolandırıcılık vs fakat 4 tl için adam dolandırıcak adama ben adam demem , forumdada yaptıgım işler ortada karar sizin umarım arkadaş bir yanılgıya düştüğünü anlamıştır.benim ona 10 Dakika duşa giriyorum dememe rağmen bu tür konuları açıp durumu buraya getirmesi beni üzdü.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadaşlar çok özür diliyorum bi yanlıs anlasılma oldu.Bu adam çok abone kasmış başıma daha önce de böyle olaylar gelmişti o yüzden panik oldum kendisinden de çok özür diliyorum.

lütfen tekrar olmasın,ilgili şahıs konuyu ilerleyen günlerde rapor edrse ticari hayatı için konu silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5