İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dolandırılıyor muyum?

erxomiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar bir host firmasından reseller paket aldım ilk olarak sitemin birisini suspansed etti içide wordpress kuruluyu ve cpu aşımı diyerek 90 tl aldılar 2 gündür sitelerim açılmıyordu sorunu söyledim ve sitelerime saldırı olduğunu bu yüzden resellerimdeki bütün domainlere ulşaımları engellediğini söylediler ve ek olarak 100 tl ve artı kdv olarak fiyat istediler bunuda koruma paketi adı altında yaptılar böyle bir hakka sahipmiler bilmiyorum ama içimden bir his dolandırıldığımı söylüuor bu konudaki görüşlerinizi dile getirirsniz sevinirim şimdiden teşekkürler

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Eğer siteniz cpu limitini aşıyorsa suspend atarlar ve öyle kalır site. Saldırı (eğer varsa) geçtiği zaman tekrar site yayına alınır.

Sonradan istedikleri 100 TL yi vermek zorunda değilsiniz. Satın almış olduğunuz reseller paketin limitlerini aştığınız zaman sizden sadece paket yükseltme v.b önerilerde bulunabilirler. Eğer siz de işinize gelirse alırsınız, gelmez se almak gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

Host firmanızı değiştirmenizi öneririm.

Saygılar

erxomiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostgatora geçmeyi düşünüyorum zaten ama genede sorayım dedim şimdilik kriz zamanı geçs,n diye 100 tl yi verdim ama host firması araştırıyorum bilgi için teşekkür ederim

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
tostçulardan host almışsın hacım sen. Türk ise üç dört tane kurumsal firma hariç alayı tostçudur üstelik üçkağıtçıdır.

ne yapacağız o halde? ilk ay 0,01 cent ödemeli daha sonra ise aylık 9,90 dolar ödemeli hostgator baby paket kullanacaz rahat edecez.

aklını kullan tostçulara para kaptırma 99 tl ye adam yıllık 19 site host eder. geçmiş olsun.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu arada hostgator ilk ay 0,01 cent kupon kodu TURKIYE

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
necsis kullanıyorum 1 yıldır memnunum ne zmaan bir sorunum olsa hemen cvplıyorlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
firmanın adı nedir acaba? tabi firmalarsa...

erxomiger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firma ismi vermeyi etik bulmuyorum ama bu işde yeni olduğum için pek bilmiyorum :) arkadaşım bana hostgatorla başla demişti ama türkçe değildi ozamanlar bu yüzden burayı tercih ettim üstelik buranın temsilcisi de arkadaşım hemşerim biraz :) ilk işim hostgator geçmek olacak ama ödemeyi nasıl yapacaz ki kredi kartı yada türk sdastış temsilcileri varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5