İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolar'a sevinsek mi üzülsek mi?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet'in dediği mantıklı geldi bana..ABD artan borçlarına karşı yapıyor olabilir.
ABD nin işi kolay.Koymuş para basma sınırını.Sahip olduğun altın kadar para basabiliyorsun.Peki bu sınır ABD de var mı? hayır..Adamların tek zararı ağaç ve mürekkep asdads..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence düşmnesine sevinmek lazım zira birçok fiyat dolara endeksli..Yani dolar ne kadar artarsa aslında o kadar fazla harcama yapacaksın...Ama görünüşte dolar arttı gelirim arttı denir...Kısmen yalan :) Boşverin boşverin bizim paramızın degerli olması her durumda daha iyidir.

sanırım bir yanlış var ytl değer kazandığını sanmıyorum $ değer kaybediyor.

iyinet'in dediği mantıklı geldi bana..ABD artan borçlarına karşı yapıyor olabilir.
ABD nin işi kolay.Koymuş para basma sınırını.Sahip olduğun altın kadar para basabiliyorsun.Peki bu sınır ABD de var mı? hayır..Adamların tek zararı ağaç ve mürekkep asdads..

elinde olan altın kadar para basma politikası şu an hangi ülkede uygulanıyor ki ? eskiden kalan bir iktisat politikası diye hatırlıyorum. günümüzde kullanılmıyor ?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altına yatırım yapan kazanır (bkz: ben)
tanesini geçen cuma günü 193ytlden aldıgım cumhuriyat altını şuanda kuyumcuların satışı 205 alışı ise 199-200 ytl civarı.
tek altında 6-7 ytl eder.
Bunun birde 100-200 adet oldugunu varsayarsak güzel bir kar oranı.

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
annem ve babam sürekli altın alırlar ve bana da öğütleri ne bankaya paranı yatır, ne borsaya ne de dövize, git altın derler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5