İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain 4,98 $

M

murme

Misafir
yahoo da sorun yasıyan arkadaşlar var sanırım duymuştum bilmiyorum ne kadar dogru ama

R

REdBuLL

Misafir
domainde NasıL Sorun çıkabiLirki?
gerçektende Çok ucuz
ama benim kredi kartım yok şansa bak hazır buLmuşken almak Lazım :(
off off

G

guajira

Misafir
murme' Alıntı:
yahoo da sorun yasıyan arkadaşlar var sanırım duymuştum bilmiyorum ne kadar dogru ama
DNS ayarlarını değiştirdiğinde bunun gerçeğe yansıması biraz zaman alıyor. 2-3 saati bulabiliyor.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
domainlerimin çoğu yahodan ve hiç bir sorun yaşamadım bugüne kadar :)

T

tahtakale

Misafir
15 domain aldım Yahoo'dan, hepsi full aksesuar :)
Hiç bir sorun yaşamadım.

A

AbsoluteWoDKa

Misafir
son bi aydır sürekli bu siteyi takip ediyorum ve az cok bişiler örendim ama domain konularında cok bilgisizim arkadaslar bi sorum var affınıza sıgınarak.
benim bi webalanım yok bir sitem de yok su an için.ama atıyorum ben bi domain begendim arkadasın verdigi link ten ve onu almak istiyorum.Neler yapmam gerekir bedava bi hosting alsam oraya yönlendirebilir miyim. su an cok fazla para harcayabilecek durumda deilim. yardım etmek isteyen bi arkadasım biraz acıklayabilirse cok memnun olurum.Simdiden tesekkurler.. :confused:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5