İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain 5.88 $ Kdv DahiL

S

Surkent

Misafir
Com,Net,Org,Biz,info,Name
Uzantılı Domain Sadece 5.88 $ Kdv Dahil

Türkçe Kontrol Paneli
Ücretsiz Name Server Tanımlama
Full Kontrol

KA Bilişim Türkiye Bayii'si SurkentHost İnternet Hizmetleri

0412 224 01 17
0412 224 01 14
[email protected]
www.surkenthost.com

H

hostunnet

Misafir
küçük bir eleştiri

Merhaba. Siteni inceledim ancak sitenin alt kisminda webservis in logosunu gördüm. Bir hosting firmasında olmaması gerektigine inandigim birsey. Simdi ben webservise 500 YTL lik banner reklami versem ve benim hosting sitemin reklami senin sitende ciksa hos olur mu sence?

Not: Eleştirilerim yapıcıdır yıkıcı değildir.

S

Surkent

Misafir
Ya Logo Sadece Web Analiz İçin. Ben Küçük Bir Logo Bırakıyom Millet Google Reklamı Atıyo. Allah Aşkına Başkalarıyla Uğraşın.

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyilikte yaramıyo..

hostunnet' Alıntı:
Merhaba. Siteni inceledim ancak sitenin alt kisminda webservis in logosunu gördüm. Bir hosting firmasında olmaması gerektigine inandigim birsey. Simdi ben webservise 500 YTL lik banner reklami versem ve benim hosting sitemin reklami senin sitende ciksa hos olur mu sence?

Not: Eleştirilerim yapıcıdır yıkıcı değildir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sanirim bir hosting sirketi kendi web analizini yapacak teknik altyapiya sahip olabilmelidir. Baskalariyla ugrasalim diyoruz ama sen haftada 7 yeni reklam acarak bize baska alternatif birakmiyorsun.

logo birakiom, google atio, top tutuo,domaini 5 den veriyom.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi web analizer ini kullanmayı denesen yada başka bir program.host satıyosun sonuçta.bunları bilmen lazım.

H

hostunnet

Misafir
dayanamadım

Burda yeni oldugum icin baskalarinin cevap vermesini bekledim ve cevaplar gelmeye başladı. Benim amacım hosting satışı yapan sitelerin irdelenmesi,olumsuzlukların çözümlenmesi ve bu yapıcı eleştiriler sayesinde insanların hosting firması deyince akıllarına "sahtekar" kelimesinin gelmemesidir. Mesela ben yeni açtığım hosting satışı sitem için bir başlık açtım ve en az 1 sene daha başlaık açmayacağım. Ve eleştirileri yanıtlayacağım dedim. Sitene webservis logosu koydugun için seni eleştirdim. Ama hata yapmışım özür dilerim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

S

Surkent

Misafir
Sayın Arkadaşım İstediğim Yerin logosunu Bırakırım. Web Analizini Plesk Panelden Yaparım Ama Bu Benim Sorunum. Ayrıca Her Reklam Veren Site Hakkında Yorum Yapılmaz. işiniz Düzgün Yapmayan Hakkında Eleştiri Yapılır.. Reklam Konusuna Gelince Surkent Host Piyasaya Gümbür Gümbür Girdi . Reklamlarımız Dahada Artacak. işimizi Düzgün Yapıyoruz.

S

seven7

Misafir
Surkent' Alıntı:
Reklam Konusuna Gelince Surkent Host Piyasaya Gümbür Gümbür Girdi . Reklamlarımız Dahada Artacak. işimizi Düzgün Yapıyoruz.

free forumlarda post atarak mi reklam yapiyorsun gumbur gumbur ?

H

hostunnet

Misafir
kendinle çelişiyorsun

Sitenin http://www.surkenthost.com/portfoy.html bolumunde sanalgasp.com isimli bir hek sitesi var. Ancak sen hosting sayfanda
"Server e hek - ***** - Mp3 - absürt Siteleri Alınmamaktadır" cümlesini yazmışsın şimdi sen hek sitesi kabul ediyormusun etmiyormusun ayrica portfoyun de bulunan en alttaki 5 siteye girdim ancak hepsinde de plesk default page var. Açıklayabilirmisin.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini 5,88+ kdv demek yerine bence destek ekibindekilere egitim vermen veya verdirmen lazim.
sitende hostum war we su anda pleske girerken

ERROR: Unable to connect to database: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (11) 0: /usr/local/psa/admin/auto_prepend/auth.php3:67 psaerror(string "Unable to connect to database: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (11)")

hatasi aliyorum. sitenizdeki msn destek hattını listeme ekliyorum ama offline gozukuyor. arkadasim la hesabi ortak kullaniyoruz bana onun listesinde online oldugunu soyluo.yani daha onay vermemis eklemek icin (destek hattındaki bi adamın onay verip vermeme luksu war mi??)

ondan sonra derdimizi anlatiorz. bu hataya nasi oluosa dns lerinizdendir dio. arkadasimin manisada benim de ist de oldugumu soyleyince.sifrenizi yanlis yazmis olabilirsiniz dio. tabi bu laflari derken arada 5 kere bi sn dio ve bu bi sn ler 10 dak suruo!

en sonunda problemin sizden kaynaklandigini anlattim ve su an hala 1 sn demekle mesgul.we hala bi cozum uretemedi maalesef en sonunda kendi kendine duzeldi problem

emeklemeden yurumeye kalkıyorsunuz!...

S

Surkent

Misafir
Sanalgasp.com sitesine gelince ilk başta alıyoduk ama şimdlik almıyoruz. default plesk sayfası çıkan sitelerin tasarımını ben yapmıyorum site sahibinin sorunu bu sorunla bizi ilgili tutamazsınız.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Godaddy'de hala $9.20'ye geliyor bir domain. Az once bir tane daha aldim. Bir gun Godaddy'de $5.88 'e satabilecek mi bakalim.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Sanalgasp.com sitesine gelince ilk başta alıyoduk ama şimdlik almıyoruz. default plesk sayfası çıkan sitelerin tasarımını ben yapmıyorum site sahibinin sorunu bu sorunla bizi ilgili tutamazsınız.

tasarimla ilgili bi problem yok. sadece mysql niz bi sure gocmuş! o kadar. bu da daha ilk bastan yasanabilecek aksakliklarin habericisi bence

+

bundan kimi sorumlu tutarsin bilemiyorum ama destek elemanlarınızın bilgisi az.

+

eger sen hostunun reklamının yapiyorsan bu sorun, tasarımcı ahmetin, bu sorun destekçi ayşenin sorunu dememen lazım.her ne kadar bunlar ayrı da gozukse bu senin hostunun genel problemidir!

edit : kusura bakmayın konu azıcık dagildi. ozur dilerim ama bu basligi okudugum sırada basıma bu olayın gelmesi bu basliga mesaj atmam icin yetti

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
surkenthost.com a ilk gördüğümden beri güvenmiyorum. belli bir nedeni de yok diyordum ki birden oldu.

T.C. kanunlarına göre hek, *****, mp3 konulu siteler yasak. Yasalara aykırı bir iş yapıyorsunuz ve bunu açıkça beyan etmişsiniz.

Ayrıca aylık 30$ olan hosting satıp domaini için de 3.99$ ücret alıyorsunuz. Eco pakette de domaim 7.99$. E peki bu konu ne diye 5.88$.

Yani sizi suçlamak küçük düşürmek için yazmadım bunları. Keskin eleştiriler olarak kabul edin.

iyi çalışmalar

S

Surkent

Misafir
hek Ve absürt Site Barındırma Hakkına Sahibim Sunucularımın Buluduğu Datacender Buna izin Veriyor. Sunucularımız Tr'de Deil. Surkenthost.com Güvenip Veya Güvenmemek Sizin Elinizde Şuana Kadar Müşterilerimize Karşı Kötü Davrandığımızı Sanmıyorum. Domaine Gelince ilk Domain Zaten Belirtilmiş 3.99 $ Daha Sonra Bu Paketlerden Alan Kişilere Domainin Verileceği Fiyat Yansıtılmıştır. Gelip Sorsaydınız Size Cvp Verilirdi Yargısız İnfazda Bulunmayın. Lütfen İşiniz Düzgün Yapanlara Leke Süremeyin. oldukça Güçlü Referans Ve Tanınan Webmasterlar Bizimle Çalışıyor. Bunun Nedeni Hizmet-Güven-Kalite.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi