İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain alacaklar için güzel bir fırsat $2,99 (Senelik)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aman aman , sakın, forumda arama yapın neden böyle dediğimi anlarsınız.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ingilizlerin çok sevdigim bir sözü var
"ucuz alacak kadar zengin degilim"

2$ diye alıyorsun ama en az 8$ masraf ediyorsun tekrar domaini kurtarmak için
sana 10$ a mal oluyor onun yerine bildik yerden 9-10$ verip kafamın kulağımın rahat etmesini tercih ederim,bende "ucuz alacak kadar zengin degilim"

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
9 yıllık alın sonrada baskla bı yere transfer edın cıddenucuza getırmıs olacaksınız ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 18 tane domainim var burada. Hiçbir sorun yaşamadım. Aslında çok hızlı ve güzel bir paneli var. Sırf herkes sorun yaşıyor diye bende taşıyorum yavaş yavaş siteleri buradan.

Ama şöylede birşey var, Ben buradan 10 dolar a da domain aldım. 2 dolar kende almıştım. 3 dolarkende. Hepsi aynı panelde. Yani ucuz olanlar başka biryerde değil. Sorun olursa 10 $ olanla 2 $ olan arasında fark olmayacaktır. Yani ucuz etin yahnisinden çok, uzun süreli bir kampanya söz konusu. Bir kaç kişi buradan domain alıp transfer etmişti. Sorunda yaşamadılar..

Domain alırken biraz ingilizce gerekebilir. Çünkü not olarak herzaman herşeyi bildirirler. Kaldıki yahoo küçük bir firma değil.

Bu arada 9 sene değilde 5 sene max. seçeneği vardı en son..

K

Kerasus

Misafir
Kesinlikle alacaklara tavsiye etmiyorum. Her aşamada sorun çıkıyor. Özellikle destekleri çok yetersiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5