İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain aldıgımız siteler

D

discoface

Misafir
domain aldıgım x firması iflas ederse eğer benim almış oldugum domainler ne olacak? yanı süresini nasıl yenileyeceğim? nasıl transfer ederceğim? bu konuda bilgilenmek istiyorum arkadaşlar :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain aldığın x firması da y firmasından (asıl domain firması) alıyordur domain'i..domain panel bilgilerini x firmasından istemen yeterli olacaktır (sanırım)

S

SempatiX

Misafir
ne gerek var.. x firmasından ne diye domain alıyorsun... adam akıllı yerlerden al geleceği düşünmek zorunda kalma ;)

Y

yaBgu

Misafir
türkiye'de turkticaret.net, mynet, superonline vb. firmalar hariç hiçbir yerden domain almanızı tavsiye etmem...

bkz. vthost.net faciası
bkz. surkent

vs.

bu işi aracılıkla(amatör) yapan kişiler yarın bir gün öldüğünde veya başka bir durumda
domain REGISTER-LOCK da ise bir bardak soğuk su içersiniz domainin üzerine...

Y

yaBgu

Misafir
SiteRehber.com' Alıntı:
:eek:

İyisimi genç amatörleri seçin, geç ölürler en azindan :p

farkındayım ölüm örneği biraz saçma oldu ama :) olayı açıklamak adına böyle bir örnek verdim...
mesela benim panelimde bana ait olmayan 10'a yakın domain var ben ölsem kim uzatacak o domainlerin süresini :) hem register-lock da hem de e-mail adresleri benim gözüküyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5