İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain alirken: - li mi - siz mi önemlimi?

G

gibigibiyim

Misafir
Örnegin sibelkekilli.com yada sibel-kekilli.com hangisi daha iyi olur arama motorlari icin.Domainin degeri acisindan - siz domainler daha degerli bunu bililiyorum(dogrumu?)

A

Airborne

Misafir
fark etmez
sibel kekilli diye aratirsan ikiside bu kelimeleri iceriyor sonucta

G

gibigibiyim

Misafir
anladim yani sub domain de acsak sibel-kekilli.xccccc.com yada sibelkekilli.xccccc.com farketmiyor demek.

saolasin.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gibigibiyim' Alıntı:
Örnegin sibelkekilli.com yada sibel-kekilli.com hangisi daha iyi olur arama motorlari icin.Domainin degeri acisindan - siz domainler daha degerli bunu bililiyorum(dogrumu?)
Kisinin nasil aradigina bagli bunun onemi. Eger kisi direk sibell kekilli (tirnak icine almadan) ariyorsa sibelkekilli.com daha onemli oluyor, eger "sibel kekilli" (tirnak icine alarak) ariyorsa sibel-kekilli.com daha onemli oluyor. Karmasik :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5