İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain arayanlara (uyarı)!!!

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain arayanlara aradıkları türden domainleri özel mesajla sunuyoruz ve mesaja özellikle; "ingilenmeseniz de dönüş yaparsanız seviniriz" diyoruz ama kimsenin kimseyi iplediği yok. Burada bir başkasının domain arayışına cevap vermek de istemiyor insan bi süreden sonra. Kaçınız, sizi takmayan kişilerle zaman kaybetmek ister. Bu durumda kurunun yanında yaş da gidiyor, ama elden bişey gelmez. Bir çok kişiye en kibar yolla mesaj attım ve tahmin edin kaçı yanıtladı: "0" kocaman bir sıfır.

Hadi kendi içinizde yok kibarlık, en azından mesaja eklediğimiz "rica" ya olsun bir tepkiniz. Ne kadar zor ki; "ilgilenmiyorum, aradığım türden değil vs." yazıp gönder butonuna basmak. Kimisi, "zamanım yok, meşgulüm" diyebilir. O da kocaman bir ZIRVALIK. Buraya konu açacak, diğer mesajlara cevap verecek kadar müsaitseniz, doğrudan kendi mesajınıza gösterilen ilgiye de yanıt vermeye mecbursunuz!

Bu konunun bu foruma yazılmaması gerektiğini düşünenler olabilirler. Başka bir bölümde yazsaydım asıl okuması gerekenler okumamış olacaklardı.

En azından kısa süreli de olsa forum içerisindeki etkileşimlerde iyileşme olması dileğimle..

Saygılar!

Nightmare17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sadece domain değil her alanda öyle, işi düşüne yardım ediyorsun teşekkür bile etmeyebiliyor. O kadar önemli insanlar sanki...

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lafa geldi mi, insanlıkta, saygıda herbir iyi sıfatta tek adrestir kendileri. Ama, gel gör ki, anca kellelerinin içindedir o.
Yahu, yazık cidden; o tipler yüzünden heyecanla birşeyler arayan başka forum üyelerine cevap vermek istemiyor insan.

Özellikle, "insanlık" kavramından kopmamış olanlaradır ricam; lütfen siz elinizden gayreti gösterin ve buradaki etkileşimi canlı kılın.
Hem forum hakkında da olumsuz kanaat oluşmasını engellemiş oluruz böylece.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Evet bu konu hakkında çok fazla şikayet var. Yani insan en azından bir cevap bekliyor insan. Kimse kimsenin yakasına yapışmıyor bunu alacaksın diye. Ama maalesef insanlık ölmüş. Mesajlara cevap vermeyenler de insanlık kalmamış. Tamamen çıkar amaçlı zihniyetler, bu şekilde karşılık vermeyenler. Ne diyelim. Önce insan olmak lazım. Tabii anlayana!

toros

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir küçük teşekkürü minnet olarak görenlerle ticaret yapmak zorunda kalmak ne kötü bir duygu

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hocam alsat.com bunu ne kadara alırız yardımcı olur musunuz

mazzoposaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam alsat.com bunu ne kadara alırız yardımcı olur musunuz

Hiçbir fikrim yok ancak, Sedo üzerinde park edilmiş olan bu domain aynı zamanda satılık durumda. Bunun için site üzerinden domain sahibi ile iletişime geçebilirsiniz veya Sedo'dan brokerlık hizmeti talebinde bulunabilirsiniz ilgili domain için.

Saygılar!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5