İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Arıyorum

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar iki tane domain alicam birisi portal olucak diyesi muzik dinleme sitesi olucak domainler prli olursa iyi olur elinde olan arkadaslar varsa paylaşırsalar sevinirim simdiden teşekkürler

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İmzamdaki linkteki domainlere bakın ihtiyacınıza uygun bir domain var ise iletişime geçebilirsiniz..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
portal olarak çok çeşitli domain olabilir, jenerik mi istiyorsunuz .com mu net mi hayvan ismimi meyva ismimi bütçe ne kadar v.s.? ama keyfi.org var elimde satmayı düşündüğüm video.keyfi.org muzik.keyfi.org hikaye.keyfi.org sinema.keyfi.org şeklinde portala subdomain yapıp güzel şeyler elde edebilirsiniz. bir de muzik olarak muzikburda.com var elimde. iyi fiyat verilmesse kendim muzik dinleme sitesi yapacağım script herşey mevcut, ama fiyat iyi olursa satacağım.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Muptela.net portal için Fiyat: 150 ytl

Bütçe X.XXX YTL ise bildirirsen kaliteli takım ( .com + .net ) domainim var.

hargun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
portalistanbul.net

ilgilenirsen ö.m at.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5