İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain backorder yaptım domain ustume geçmedi?

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain backorder yaptım domain ustume geçmedi?
domainin bitiş suresi 22-mart-2006 ydı ama hala geçmedi ustume.Domain godaddy de kayıtlıydı bende oradan backorder yaptım 18 $ para verdim ancak hala ustume geçmedi.napıcam ingilizcem yok.Paramı geri alabilir miyim ki?

bana bi ingilizce mail orneği yazın .Yardımıcı olun lütfen?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
backorder yapmak domaini kesin olarak alacağın anlamına gelmez. paranı geri alamazsın, fakat 1 sene boyunca başka bir domaine backorder yapma hakkına sahip olabilirsin. mail yazman birşey değiştirmez.

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki o backorder yaptıgım domaini silsem hesabıma geri 18 $ gecer mi? ne alacak olsam gene kredi kartı istiyor.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya banada aynısı oldu yakın zamanda benden daha fazla para verdıler bende maıl attım paramı kredı kartıma yukleyım dedın ın dedıgının aynısını soyledıler yanı yerıne baska bır backorder yap benım suan backorder credım duruyor ıcerde yanı gecmıs olsun

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun yerine başka 18 $ lık domain kaydetesek 3-4 tane ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmez, o 18$ çıktı artık senin cebinden, godaddy'nin kasasında. o parayla başka domain de alamazsın, backorder'la harcamak zorundasın.

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki backorder yapacagım domaini nerden bulucam tek tek whois mi çekicem ya domaine?

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Snapcheck'deki PR değerleri doğru mu? Çünkü çok garip isimler altında, arama motorlarında herhangi kayda değer bir kayıdı olmayan isimler için çok yüksek PR değeri gösteriyor

Ömer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaady backorder artık pek tat vermiyor 2 defa 18 dolardan oldum hala ses yok

K

Kerasus

Misafir
Godaddy backorderda başarılı bir firma değil, kendilerinden tescil edilen isimleri bile alamıyorlar.

Snapcheck deki PR değerlerini ve Google daki backlinklerini karşılaştırın, yüksek PR değerlerine aldanmayın. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5