İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain başka siteye yönlenirse ?

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain başka siteye yönlenirse google domain adını listeler mi ?

eger anlatamadıysam siteme girip demeye çalıştıgımı anlarsınız

SiTEM :

www.chatirdek.com

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım googLe demek istemish :) domain adı ListeLenir ama sadece domain.

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acemilikten değilde dikkatsizlikten desek daha dogru olur ;)

alt sayfaları listelemez mi şimdi ?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Konu dışı ancak bu kadar olur. Bir gece minibüste gidiyorum. Canım sıkıldı açtım wapı domain whois yapıyorum aklıma ne gelirse. chatirdek.com geldi nereden geldiyse. Baktım domain boşta. Telefonun ajandasına yazdım hala duruyor. Şimdi bu mesajda domaini görünce bi garip oldum. Kaçtı domain :)

Şaka bir yana arkadaşım hayırlı olsun. Pek akılda kalmaz diye almamıştım ama güzel bir marka olabilir.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Cevap olarak da google amcam der ki 301 ile statik yönlendirme yapıldıysa güncelleme yapılırken url otomatik olarak değiştirilecektir. Yok frame ile yaparım dersen google ancak "browser desteklemiyor" gibi senin eklediğin noframe descriptionu okuyor. Bunun da senin işine geleceğini sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5