İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain bayiliği arıyorum

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba.
daha önce myorderbox da domain bayiliğim vardı. fakat hesabım neydi,nerdeydi vs hatırlamak güç.

buyüzden yeni bir domain bayiliği arıyorum.

enom, DirectI, OnlineNIC olabilir.

bilgisi olan yada bayilik veerbilecek arkadaşlar pm ile yada buradan sunarlarsa sevinirim.

önemli olan fiyat ve min. ödeme miktarı

teşekkürler

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enom, DirectI, OnlineNIC burdan sana kimse bayilik veremez zaten buranın bayisi olan sana alt hesap acar araya direk aracı koymakdansa kendin bayilik almanı tavsiye ederim

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim.
direk bayilik ve alt bayilik arasında: direk bayinin alt bayileri sayesinde daha çok müşterisi olduğundan daha ucuza alıp bayilerede daha ucuza sataibldiğini biliyorum.

buyüzden onların alt bayiliği kabul edilebilr diye düşünüyorum.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Profilimde msn adresim mevcut, eğer eklerseniz size yardımcı olmaya çalışırım.
Saygılarımla.

lynx23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mickey bana hangi firma ile çalıştığını,fiyat ve min. ödeme bilgilerini pm atarmısın?

emucu; sis i biliyorum bi ara onlarla çalışıyordum sanırım yine onlara dönücez. fiyat alabilrisem bi görüşelim bakalım sana da teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5