İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain benim adımamı kaydediliyor (isimtescil.net)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
isimtescil den www.guideistanbul.org adında domain almıştım. http://www.who.is/whois-org/ip-address/guideistanbul.org/ adresinden whois sorgulaması yaptığımda

Name: Sercan
Organization: Sercan
Address 1: kutahya vazo karsisi
City: Kutahya
Zip: 43020
Country: TR
Phone: +90.2742222222
Fax: +90.00000
Email:

isim dışında gerisi palavra. acaba domaini kaydeden eleman üşengeçliğindenmi kendi bilgilerini yazdı yoksa kendi adına falanmı kaydetti?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2007-04-22 11:59:32 last update date.
sizden önceki kayıt olabilir. Güncelenmemiştir.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir bilgimi paylaşmak isterim o site biraz geç indexliyor bilgileri gec takip ediyor veya eski bilgileri veriyor her whois sitesinde öyle degilde tek orda öyleyse önemsemeyin bende bir yer register ettim fakat orda boş cıkıyor lakin dolu bende burdanda siz anlayın ne demek istedigimi takmayın kafanıza

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
whois çektiğin siteden kaynaklanıyor sanırım, whois bilgilerini sen giriyorsun panalden ve girdiklerin görünüyor isimtescilde.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.org ve .info domainlerde kampanya var ve bu kampanyalara ülke olarak türkiye dahil değil kampanyalı domainler geçerli olan ülke bilgileriyle kayıt ediliyor sonrasında güncelleniyor diye biliyorum ben ama bu konuyu isimtescil.net'i arayarakta sorabilirsin 0216 347 72 72

ectnky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence isimtescilden actigi hesap kimin adina ise contakc bilgilerini degismedigi surece isimtescildeki uyeligi adina whois cektiginde o uyenin kimlik bilgileri cikar eger sen domainin contakc bilgilerini degistirirsen ne yazmak istersen whoisten o cikar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi