İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain değiştirme

blackboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar lütfen yardım edin :( hiç sebep belirtilmeden ve hiç bir kuralı çinemediğim hallde 2 senelik sitem kapatıldı :( ben bunu nasıl yeni domainle canlandırabilirim...yani googleye bunu bildirmenin bi yolu yokmu saçma biraz ama olmalı bence :( bütün emeklerim boşa gitti :Z

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ya arkadaşlar lütfen yardım edin hiç sebep belirtilmeden ve hiç bir kuralı çinemediğim hallde 2 senelik sitem kapatıldı :( ben bunu nasıl yeni domainle canlandırabilirim...yani googleye bunu bildirmenin bi yolu yokmu saçma biraz ama olmalı bence bütün emeklerim boşa gitti

nasıl kapatıldı?
kimi cezalandıracaksın?
(sek içmeyi bilirim inasnı fena çarpar :p )

blackboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mahkeme kararıyla kapatılmış site uyarı yada bilgi verilmeden bilsem birilerini cezalandırmaya çalışırım :p içiyomusun sen? :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5